Survey
Printed matters / Kid’s publication
Please choose in list up to 2 editions, which you by personal experience consider the best, most trustworthy and would recommend to your friend.
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info

Add
edition
Delete
edition
Idea It looks like you are not registered yet on FAVOR.com.ua. After submitting the vote you will have to identify yourself to make the vote counted.
Comments(37)
all in a row | positive | negative
Pantera Pantera
Нам больше всего нравится "УХ Малыш", очень интересный, разнообразный, познавательный. Ребенок просто не может оторваться! К сожалению, его нет в перечне…
Ketonio Ketonio comments positively on Пізнайко
Что тут комментировать, спросите моего племянника, которому всего-то 3,4 года! С "Пізнайко від 2 до 6" он считает до 10, выучил 19 букв алфавита, пишет свое имя самостоятельно. Оторвать от журнала его в первые три дня невозможно. Вижусь не часто с ним, а выводы для себя сделала, что лучше для ребенка.
zzzz zzzz
Я считаю, что журнал Пизнайко, является одним из самых современных и
познавательных, альтернатив в Украине нет.
Happiness10 Happiness10
кращого дитячого журналу ніж "Пізнайко" і шукати не варто…все одно не знайдете…
olenkka olenkka
Дуже подобається журнальчик "Пізнайко від 2 до 6" Там стільки всього цікавого — всіляких ігор, вирізалочок. А хатинка в останньому (вересневому) номері (про фігури) — просто супер! І оці Круглячки і Трикуті — неперевершені герої. Ми з донечкою у захваті. Спасибі творцям!
mavka mavka
Мой ребенок просто в восторге от "Пізнайко від 6"! Очень долго искала качественную переодическую литературу для своей Лизы. Но за то, что раньше держала в руках, жалко было отдать и те копейки, которые они стоят. Внимание ребенка расспылялось, а пользы от красочных рисунков и текстов было мало. С "Пізнайко від 6" Лизочка узнает много нового конкретно по какой-то теме, материал полезный, интересный и хорошо запоминается, рисунки современные, яркие. Спасибо редакции, что мы вас нашли=)
Keт Keт
Я голосую за "Пізнайко".
Двоє моїх дітей виросли з цими журналами. Мені дуже подобається, що я змогла підібрати своїм дітям саме те, що кожному з них потрібно. Донечці — "Пізнайко від 6" та англійський "posnayko" з диском. Можливо саме завдяки цьому в неї улюблений предмет в школі — англійська мова. Маленькому Олексійку виписала ще минулого року "Пізнайко від 2 до 6" з розвиваючими дисками. Я в захопленні! Тепер хоча б компьютер нам приносить користь. У нас в сім'ї закінчилась споконвічна війна по вечорах за увагу дітей, яку забирають телевізор і компьютер. Коли я приходжу додому діти наввипередки біжать до мене — "мамо, почитаємо; мамо, пограємо; мамо, а я таке дізнався!". Я дуже вдячна за це "Пізнайку".
Anonymous (*.157.154)
А мені подобається Інтернет-видання Сонечко (www.sun.ho.ua): зручно і корисно. Там багато цікавого для дітей: казки, кросворди, англійська мова, розфарбовки, загадки …
Xpиcтинa_CTEБEЛЬCЬKA Xpиcтинa_CTEБEЛЬCЬKA
"Барвінок" та "Пізнайко"! Піднімають престиж читання. Читають діти і дорослі. А які рубрики!!!Почитайте, сподобається.
ireen86 ireen86 comments positively on Пізнайко
Я своей дочке выписываю Познайку! Хорошие идеи, игры для детей… Есть что познавать!
chornovil chornovil
Всій команді, яка створюює журнали "Пізнайко" дуже дякую!
chornovil chornovil
Журнали просто супер! А для найменших – "Пізнайко від 2 до 6" взагалі неймовірний! Всім рекомендую!
lis2810 lis2810 comments positively on Пізнайко
С удовольствием читаем вместе с малышом "Пізнайко" от корки до корки!!!
RiGLis3000 RiGLis3000
Журнали "Пізнайко" — чудові, яскраві, сучасні. Едині дитячі видання, що створюються професійною командою. Необхідні і для дітей і для іх батьків.
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
Aye Nay
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.