Survey
Printed matters / Kid’s publication
Please choose in list up to 2 editions, which you by personal experience consider the best, most trustworthy and would recommend to your friend.
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info

Add
edition
Delete
edition
Idea It looks like you are not registered yet on FAVOR.com.ua. After submitting the vote you will have to identify yourself to make the vote counted.
Comments(37)
all in a row | positive | negative
Keт Keт comments positively on Пізнайко
Пізнайко — це журнали, на яких виросла моя донька і зараз разом з ним росте син. Це найкращий дитячий журнал в Україні, тому що відповідає всім вимогам сучасних батьків і дітей.
mamochka mamochka
Пізнайко! Самий чудовий і цікавий журнал в Україні!
genakiev1 genakiev1
Отличный журнал. Интересный и красивый!
radistka-ket radistka-ket
Очень интересный журнал
Anonymous (*.38.42) comments positively on Пізнайко
то что надо деткам
murashka murashka comments positively on Пізнайко
Пізнайко!!!! Краще видання для дітей в Україні!!! І молодці творці, що зробили ще й англійську версію журналу. Яскравий, добрий, а головне виховно-розвиваючий журнал! І він же повністю авторський! Малюнки потрясні! Березневий номер бачили про котів? Я переконана, що цей журнал виховує у дитини небайдужість і позитивне ставлення до навколишнього світу!
chudo chudo
"Пізнайко"!!!Не просто класний, а розвивальний, пізнавальний, корисний та цікавий :). А особливо для діток від 2 до 6 років з диском!Хто ще не знає що це за журнал, той не хоче, щоб його дитина розвивалася повноцінно!!! Мій шаленіє від дисків!!Спробуйте, дійсно не пошкодуєте!!!
Юлькa Юлькa
малятко
Olena_U Olena_U
Чудове видання для дошкільнят, які за рік-два йдуть до школи. Дає необхідні знання, розвиває інтелектуально і є просто цікаве для дитини. А тільки те, що не нудне, сприймається і засвоюється
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
Aye Nay
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.