![Соціальний проект компанії REHAU в Новомосковську Соціальний проект компанії REHAU в Новомосковську](//www.favor.com.ua/i/cache/files/15000/15894m-300x320.jpg) 3 грудня 2010 року в м. Новомосковськ пройшла благодійна акція, приурочена до Дня інвалідів. Проведення акції було спрямовано на підтримку Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та самотніх непрацездатних громадян, інвалідів.
Центр соціального обслуговування в м. Новомосковськ є спеціальною державною організацією, що надає соціальну допомогу та послуги пенсіонерам, інвалідам 1-ї та 2-ї групи, самотнім непрацездатним та соціально незахищеним громадянам, які потребують соціально-побутової та медико-соціальної допомоги.
Організаторами заходу виступили компанія REHAU спільно з компанією-партнером "Світеп". |