Які критерії впливають на вибір лізингової компанії в Україні
  
Author:
Які критерії впливають на вибір лізингової компанії в УкраїніРозвиток бізнесу вимагає постійних вкладень у нове обладнання, але підприємці не завжди мають можливість оперативно зібрати необхідну суму для купівлі. Лізинг – зручний фінансовий інструмент, який вирішує відразу кілька актуальних завдань для бізнесу. Це можливість отримати необхідну техніку або транспорт, зафіксувати щомісячні витрати, зберегти оборотні кошти в бізнесі та зменшити базу оподаткування.

Сьогодні серед українців найбільш популярні об’єкти лізингу: легкові, вантажні авто і сільгосптехніка. У зв’язку з розвитком будівництва зростає і частка спецтехніки, що купується в лізинг. Потреба у лізингу росте і тому, з’являється все більше компаній, що надають лізингові послуги. Тому важливо з’ясувати на що саме звертають увагу клієнти обираючи лізингового партнера.

Отримати неупереджену думку у цьому питанні, можна звернувшись професіонального аналізу ринку, як і вчинила компанія «Альфа-Лізинг Україна» (https://a-l.com.ua/) скориставшись дослідженням «Бюро Маркетингових Технологій» (https://buromt.com.ua/). Мета дослідження – оцінити якість консультаційних послуг, які надають лізингові компанії в Україні. Основні критерії, що бралися до уваги, – умови фінансування, процес здійснення угоди, якість роботи менеджера. В ході роботи експерти аналізували точність наданої інформації, уважність до потреб клієнта, гнучкість та активність.

Незалежне дослідження (https://buromt.com.ua/marketing-research-ru/) та експертиза дійшли висновку, що професійний рівень лізингової компанії визначається саме роботою менеджерів, які продають послуги. Найбільша конкурентна перевага не в умовах фінансування, а у створенні комфортної атмосфери для клієнта на кожному етапі співпраці.

Attached fileAttached file Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

Info The author of this page has prohibited it from commenting by anonymous users. You must login or register your FAVOR.com.ua account to leave a message here.