Акція: проголосуй та отримай набір сонцезахисної серії «БІОКОН»!
  
Promotion finished
Биокон, баннер

Конкурс «Фаворити Успіху» бажаючи заохотити учасників народного голосування роздає подарунки найактивнішим респондентам!

Спеціально до літньої спеки і сезону канікул і відпусток ми роздаємо найактивнішим респондентам народного голосування, що визначить «Фаворитів Успіху – 2016» набори сонцезахисної серії ТМ «Біокон»!

У наборі два креми: один для засмаги, другий — від засмаги. :) Один сприятиме гарному і безпечному загару, а другий заспокоїть шкіру після перебування під ультрафіолетовим випромінюванням, врятує від сонячних опіків.

Щоби отримати подарунковий набір — необхідно всього лише проголосувати в 100 або в більшій кількості будь-яких номінацій конкурсу. Кожна номінація в народному голосуванні — це категорія ринку товарів і послуг, а при голосуванні вам потрібно вказати свої персональні уподобання, рекомендацію найкращого вибору.

Це не розіграш подарунків, а роздача! І оскільки подарунків обмежена кількість, то хто встигне виконати умови раніше — той подарунок і забере. Акція діє до повної роздачі всіх подарунків.)

Поспішайте взяти участь в акції до завершення спекотного сезону відпусток! :)

Проте, у бажанні отримати подарунок не женіться за кількістю номінацій, а вибирайте в голосуванні тільки ті товари і послуги, які вам знайомі, якими ви користуєтеся, безумовно вважаєте за найкращу, і сміливо порекомендуєте своїм друзям. Також не забудьте прокоментувати свій вибір. А може бути, у вашому житті траплялася якась цікава історія, пов’язана з тією чи іншою торговою маркою, або закладом? Поділіться своїм досвідом в коментарях! Давайте допоможемо один одному обирати тільки найкраще! :)

Не забудьте розповісти про конкурс «Фаворити Успіху» своїм друзям, які також бажають взяти участь в голосуванні і отримати приз!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.