Акція: проголосуй та отримай набір сонцезахисної серії «БІОКОН»!
  
Акцію завершено
Биокон, баннер

Конкурс «Фаворити Успіху» бажаючи заохотити учасників народного голосування роздає подарунки найактивнішим респондентам!

Спеціально до літньої спеки і сезону канікул і відпусток ми роздаємо найактивнішим респондентам народного голосування, що визначить «Фаворитів Успіху – 2016» набори сонцезахисної серії ТМ «Біокон»!

У наборі два креми: один для засмаги, другий — від засмаги. :) Один сприятиме гарному і безпечному загару, а другий заспокоїть шкіру після перебування під ультрафіолетовим випромінюванням, врятує від сонячних опіків.

Щоби отримати подарунковий набір — необхідно всього лише проголосувати в 100 або в більшій кількості будь-яких номінацій конкурсу. Кожна номінація в народному голосуванні — це категорія ринку товарів і послуг, а при голосуванні вам потрібно вказати свої персональні уподобання, рекомендацію найкращого вибору.

Це не розіграш подарунків, а роздача! І оскільки подарунків обмежена кількість, то хто встигне виконати умови раніше — той подарунок і забере. Акція діє до повної роздачі всіх подарунків.)

Поспішайте взяти участь в акції до завершення спекотного сезону відпусток! :)

Проте, у бажанні отримати подарунок не женіться за кількістю номінацій, а вибирайте в голосуванні тільки ті товари і послуги, які вам знайомі, якими ви користуєтеся, безумовно вважаєте за найкращу, і сміливо порекомендуєте своїм друзям. Також не забудьте прокоментувати свій вибір. А може бути, у вашому житті траплялася якась цікава історія, пов’язана з тією чи іншою торговою маркою, або закладом? Поділіться своїм досвідом в коментарях! Давайте допоможемо один одному обирати тільки найкраще! :)

Не забудьте розповісти про конкурс «Фаворити Успіху» своїм друзям, які також бажають взяти участь в голосуванні і отримати приз!


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.