Survey
City Life / Health and beauty places / Dental clinic
Please choose in list up to 5 companies, which you by personal experience consider the best, most trustworthy and would recommend to your friend.
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Show 74 more less known companies
Add
company
Delete
company
Idea It looks like you are not registered yet on FAVOR.com.ua. After submitting the vote you will have to identify yourself to make the vote counted.
Comments(64)
all in a row | positive | negative
Ruslan_Vorobei Ruslan_Vorobei comments positively on Люми-Дент from the phone
Проходив лікування в клініці на Левка Мацієвича у лікаря Кухар Ірина Дмитрівна. Не вперше звертаюсь по терапевтичному лікуванню (пломбування зубів), задоволений відношенням лікаря і атмосферою у клініці. Рекомендую до відвідування!
Drrr Drrr from the phone
Була на видаленні 2х зубів мудрості на Левка Мацієвича у лікаря Гнипа Віталія Володимировича. Все пройшло швидко та безболісно. На черзі ще 2 зуба, тому цього разу не буду навіть боятись. Раджу цю клініку за професіоналізм та клієнтоорієнтованість
Volodymyr1963 Volodymyr1963 from the phone
Я прохожу лечение в стоматологи Люми-дент на Позняках. Хочу отметить высокую квалификацию стоматолога-терапевта Острянко А.В. Каждое посещение оставляет приятное впечатление благодаря оперативной, профессиональной работе администраторов. Большое спасибо всем!
Modified by author,
Valentyna57 Valentyna57 comments positively on Люми-Дент from the phone
Проходила лікування на Позняках у лікаря Охременко Василя Олексійовича, підхід був дуже кропітливий, лікар зміг зрозумілими словами пояснити проблему та процес її вирішення. Швидко записали на прийом, нагадали про нього. Лікування прошло без болю та дискомфорту. Лікарь від Бога!
Юлiя_Kyдeля Юлiя_Kyдeля comments positively on Люми-Дент from the phone
Була на консультації у двох професіоналів своєї справи, терапевта Романюк Марії Олександрівни та у ортопеда Яковишена Валентина Миколайовича. Вони все детально розписали у прорахунку і підсказали, що перед встановленням вінірів потрібно пролікувати зуби. На КТ все детально було видно. Лікування буду проходити саме у них. Рекомендую Люмі-Дент всім хто дійсно турбується про свою посмішку.
angela_citydweller angela_citydweller from the phone
Нещодавно проходила лікування в клініці Люмі-Дент, що на Позняках, у лікаря Острянка Олександра Васильовича. Рекомендую, адже лікування пройшло абсолютно безболісно та якісно. Робила чистку каналів та пломбування. Все на вищому рівні. Дякую лікарю за чутке, кропітке ставлення та професіоналізм. Обов’язково повернусь!
Oлeкcaндpa200012 Oлeкcaндpa200012 comments positively on Люми-Дент from the phone
Відвідувала клініку на Позняках за адресою Анни Ахматової 14а. Чудовий сервіс і професійний підхід лікарів. Була на професійній чистці у Власюк Світлани Петрівни. Дуже рекомендую. За 1 годинку часу привели зубки в порядок .
Aндpiй_.2Kdd43ln Aндpiй_.2Kdd43ln comments positively on Люми-Дент from the phone
звертався до Люмі Дент що на соломянці, до стоматолога Гнипа Віталія Володимировича. Звертався за видаленнями 4ох кутніх зубів під сидацією. Все пройшло непомітно для мене. Хочу відмінити професійність лікарів, хірургів та персоналу.
Також хочу відзначити роботу лікаря-стоматолога Артеменко Марти Сергіївни, яка вперше за 10 років зайнялася моїми зубами. За рік після звернення жодних нарікань.
Максимальна рекомендація
Янa_Biнiнчyк Янa_Biнiнчyк from the phone
Проходжу лікування у клініці на Левка Мацієвича, у лікаря Біланенка Дмитра. Дуже вразила професійність лікаря, лікування було абсолютно безболісне на відміну від мого попереднього досвіду! Після цього майже позбавилась панічного страху стоматологів!
Рекомендую таким боягузам, як я))
Aннa_Bишнякoвa Aннa_Bишнякoвa comments positively on Люми-Дент from the phone
Проходила лікування у клініці Люмідент на Соломʼянці у лікарів Кухар Ірини і Біланка Дмитра. Робила чистку, пломбування багато разів. Лікарі надзвичайно професійні, все завжди дуже подобається, улюблена стоматологічна клініка!!!!
Constantax Constantax comments positively on Люми-Дент from the phone
Лікування проходило в Люми-Дент за адресою Левка Мацієвича у лікарів Короткової Марʼяни Вікторівна та Романюк Марії Олександрівни. Моєму сину поводили лікування уві сні, лікували одночасно декілька зубчиків, в тому числі лікування каналів постійного зуба. Все пройшло чудово, лікарі дуже уважні, надали багато інформації і залюбки відповідали на запитання. В стоматології дуже гарне ставлення до клієнтів і пацієнтів – вищий рівень) окреме дякую анестезіологу Ісаєвій Анні Федорівні за чуйність, уважність) велике всім дякую обовʼязково прийдем ще!
Oлeкcaндp_я Oлeкcaндp_я from the phone
Був в у клініці на позняках в лікара РоманаСтехни,все було виконано чудовою
.рекоменую
Haтaлi1983 Haтaлi1983 comments positively on Люми-Дент from the phone
Перший раз була в клініці з сином – робили пластику вуздечки. До дитини знайшли підхід, все зробили швидко і якісно. Лікуванням і ставленням до своїх клієнтів задоволена. Тепер сама також лікуюсь в Люмі Дент
Фeдopeнкo_Янa Фeдopeнкo_Янa comments positively on Люми-Дент from the phone
Ми були в клініці ЛюміДент на Мацієвича, проходили лікування у лікаря Гнип Віталія Володимировича, сину робили пластику вуздечки. Лікар був дуже уважний і склав подальший план лікування. В клініці нове обладнання і приємна атмосфера. Також були на консультації у лікаря Солдатової Ольги Всеволодівни яка вміло давала поради щодо лікування. Раджу клініку ЛюміДент усім.
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
Aye Nay
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.