Look at leftPlease select the nomination of the Contest (from the list at left side), to view the list of participants of the poll, specify the most successful names, leave a comment about most notable trade marks or names.

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2023 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Comments(259)
utilmind utilmind to Cayл_Taтьянa
Нет, ещё не кончились, просто с вашего IP было много запросов призов за недавнее время и сработала блокировка.

Мы понимаем причину, потому что вы как и многие другие респонденты FAVOR.com.ua используете публичный VPN от браузера Opera Mini (который подменяет реальный IP), но блокировка срабатывает автоматически. Это чисто техническая, программная проблема, мы планируем исправить её в ближайшее время.
Cayл_Taтьянa Cayл_Taтьянa
А что подарки уже закончились?
Sant_Dan Sant_Dan from the phone
Sant Dan ( Гавриляк Валентина), я хочу вибрати свій подарунок, за проведене голосування, як це зробити?
tania (*.118.43) +1
доброго дня. чому я не можу взяти участь у конкурсі «фаворити успіху»? коли я входжу під своїм ім’ям, то інформація про конкурс зникає
Марина (*.198.229) from the phone
Спасибо Вам менеджеры за доставку в Германию))) Моя принцесса была на празднике Merry Christmas великолепная в вашем шикарном платье :-) Размер идеально подошёл. Сомневалась или заказывать так как вы очень далеко, но ни сколечки не пожалела. Спасибо вам и вашей команде. Хороших вам праздников.
domovy domovy
Как добавить магазин обуви Березка – подростковая, мужская, детская, женская обувь berezka181.com
silverprom9999 silverprom9999
Добрый день!Подскажите как добавить,наше предприятие в каталог-www.silverprom.com.ua/
utilmind utilmind to plusic9
Вже відповіли на ваш мейл.
plusic9 plusic9
Доброго дня! Пыдскажіть, як з Вами зв’язатися по питанню сертифіката на Покупон?
id163978-Дима Сантарский Дима Сантарский
Проверенный интернет магазин запчастей на автомобиль марки опель у gm-zapchast.com.ua/zapchasti_opel-vectra-vectra_a.html этих ребят
vallpower vallpower
А как добавить компанию, – www.gayka.com.ua?
monja monja to utilmind
Дякую, попробую
gogo gogo
Добрый день. Не нашел как добавить к Вам в каталог компанию по продаже стабилизаторов напряжения в Украине
www.electro100.com.ua как это сделать?
utilmind utilmind to Gookjhgas
Просто найдите подходящую номинацию (www.favor.com.ua/ru/vote/citylife/beauty-salon/) и найдите под списком ссылку «Добавить заведение». Там заполняете форму и добавляете.
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.