Look at leftPlease select the nomination of the Contest (from the list at left side), to view the list of participants of the poll, specify the most successful names, leave a comment about most notable trade marks or names.

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2023 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Comments(259)
bromsky bromsky +1
Если кто-то заботиться об имидже своей компании. Значки, бейджы, шильды, а также награды и монеты. Все, что бы вашим сотрудникам было комфортно
id159650-Alex K Alex K +1
Чомусь я не бачу магазинів дверей та вікон. Додайте будь-ласка.
Хочу поділитися чудовим магазином де я замовляв вхідні та міжкімнатні двері для своєї квартири e-dveri.com.ua
Роман (*.145.130) +1
Додайте, будь ласка, компанію Greeg у Ваш каталог. Вони нам вже раз п’ятий постачають меблі. Гарна компанія, а у Вас у каталозі її чомусь немає. Ось їх адреса https://greeg.com.ua
Modified by author,
olegrr olegrr +1
Я покупаю одежду для беременных на сайте mo-mama.org.ua/ самые дешевые цены.
Станислав (*.231.166) +1
Добрый день, мы Вас прекрасно понимаем, что сейчас у Вас нет потребности и Вы не планировали приобретение мебели. Но в дальнейшем Вам это пригодиться, а может даже предоставит возможность получить дополнительную выгоду для Вас через дилерские отношение от нас.)
Будем рады, если Вы хотя бы добавите нас в свои поставщики и учтёте нас при появлении потребности.
Мы ведущая компания «Вудус» по производству мебели. Продукция, предлагаемая фабрикой соответствует всем требованиям государственных стандартов по безопасности и качеству. Вся мебель подвергается механическим испытаниям в лабораторных условиях и имеет сертификаты соответствия. Специализируемся на производстве мебели для офиса, магазина, кухни, дома, кафе или складов ( столы, столешницы, стулья, шкафы, тумбы, полки, ресепшен , стеллажи, кровати, кухни, барные стойки, барные шкафы и многое другое, также возможен выбор из нашего ассортимента или по Вашим чертежам, которые максимально отвечают запросам покупателей, ведь основное требование к продукции — качество ). Производство осуществляется на станках немецких и итальянских фирм. Большинство из этих станков имеет компьютерное управление, что позволяет обеспечить высокое качество продукции и гарантию 3 года
smoke_house smoke_house +1
Хотелось бы добавить и компанию Smoke House, производителя коптилен, дымогенераторов, мангалов, грилей, дистилляторов – smokehouse.ua
rbard rbard +1
Я покупаю табак для кальяна и угли в интернет-магазине Дымный Джо www.smokyjoe.com.ua/ У них всегда хорошая цена и большой выбор товаров. Менеджеры приветливые и обслуживают очень быстро.
id166234-Константин Ясинецкий Константин Ясинецкий -1
Сорбекс покупаю и покупал. В предверии праздников. Он незаменимый помощник моему ЖКТ. Уникальные гранулы Сорбекса дают возможность быстро избавится от диареии, вздутия, тошноты, отравления, тяжести. Быстро попадает в организм,начинает работать изнутри организма и выводит токсины в наружу. На праздники самое то 100%. Препарат супер. Рекомендую
id165522-Пoлинa Лyтaшeвa Пoлинa Лyтaшeвa from the phone
Не согласна. Получив приз в первом квартале и подключена через Фейсбук я не регистрировались повторно..А получив на емейл письмо о возможности голосования сделала это 2й раз. И без наличия компьютера у вас в условиях не указано что голосуя с телефона и потратив свое время – вы не получите приз.
utilmind utilmind to Пoлинa Лyтaшeвa
Это защита от многократных повторных регистраций. Когда несколько человек пользуются одним персональным устройством (Samsung SM-J510H), нет возможности определить наверняка, разные ли это люди, или просто кто-то непорядочный регистрируется повторно ради получения приза.
id165522-Пoлинa Лyтaшeвa Пoлинa Лyтaшeвa from the phone
Почему перед началом голосования во 2м квартале показывали приз за участие в голосовании. А когда тут же начала во 2 квартале голосовать и набрав 150 голосов – приз отсутствует?
id163209-Hacтeнa Opexoвa Hacтeнa Opexoвa from the phone +2
Скажіть будь ласка а що конкурсу зараз немає?
harvest555ko harvest555ko
Та це не дуже важливо, оскільки мало хто вивчає на курсах по підготовці саме вставні слова в англійській мові englishprime.ua/uk/vvodnyye-slova-v-angliyskom/ але ми проводимо ці практикуми в ІнглішПраймі. Обов’язково приєднуйся до нас.
Anonymous (*.18.72)
нйс
Modified by author,
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.