Look at leftPlease select the nomination of the Contest (from the list at left side), to view the list of participants of the poll, specify the most successful names, leave a comment about most notable trade marks or names.

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2023 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Comments(259)
Olha248 Olha248 to Marta_Marta +1
Хороший товар
Marta_Marta Marta_Marta
Якість і стиль завжди на першому місці, коли я обираю шкіряні сумки на 24shopping.com.ua/sumki-i-aksessuary/muzhskie-sumki/. Рекомендую всім любителям елегантності.
Bananas Bananas
дуже прикро, коли пральна машина раптово перестає працювати. В такому випадку вам потрібно знайти компанію, яка надає полугу: ремонт пральних машин. Компанія Ірпінь Сервіс – це надійний сервісний центр, яка надає послуги з ремонту пральних машин в Святошинському районі Киева, в Бучі, Ірпені, Гостомелі, Ворзелі, Стоянці, Романівці, Коцюбинськом, Немєшаєво, Горенці, Гореничах. Звертайтесь – irpinservice.com
Maкcим_I Maкcим_I
Зважте на переваги агродрону XAG V40! Цей передовий дрон має високу точність розпилення добрив та захистних засобів, забезпечуючи оптимальний зріст та врожайність. Завдяки своїй автономності та інтелектуальній системі керування, XAG V40 раціоналізує процеси обробки полів, забезпечуючи ефективне використання ресурсів та максимізацію врожаю.
+380971595193-Максим
Roman_1447 Roman_1447
Всім доброго дня. Газове та теплотехнічне обладнання для кожного домогосподарства. Від найкращих європейських виробників: vest-m.com.ua/gazifikacyia/klapan-gazovyj-jelektromagnitnyj/… . Склад в м. Києві з доставкою по всій Україні.
krock krock
Оборудование для мини-пекарни, кондитерской промышленности, оборудования для пекарни, кафе и ресторана. От тестораскаток до расстоечных шкафов и противней. Доставка по всей Украине, гарантия производителя. Изготовление аксессуаров по требованию заказчика. prosfora.com.ua/ru/
id186193-Sergiy Kravchuk Sergiy Kravchuk
Прокат автомобілів www.autoprokatua.com/
Oля_Швидкo_cepвиc Oля_Швидкo_cepвиc
Услуги сантехников и электриков полный пакет услуг на shvydkoservice.com/
lavarommagic lavarommagic
Привіт дівчата, у нас в інтернет магазині lavaromamagic.com.ua/katalog/, ви знайдете все необхідне для догляду за волоссям, шкірою, обличчям, вашими ніжними ручками та іншу косметику, а також у нас є свою інстаграм сторінка www.instagram.com/lav_aroma_magic, де ви зручно зможете з телефону полистати весь асортимент.
Magic_Hair Magic_Hair
Шановні відвідувачі. Підтримайте нову студію краси в Ірпені яка відкрилась під час війни magic-hair.com.ua/ . Завчасно подякували
id186032-Таня Таня +1
Найкраща юридична фірма, яка допомогла мені у вирішенні пенсійного питання – це юридична компанія Флагман lawflagman.com.ua/services/fo.html. Професійна консультація і адекватні ціни. Найкращий юридична компанія в місті Києві.
Modified by author,
Victoria789 Victoria789 to Анна Артемида
яке місто??
id186052-MVS Archive MVS Archive
Профессиональный и опытный персонал этой фирмы сделал процесс получения визы edmansco.com/tier-2-visa-general/ гораздо менее стрессовым. Я рекомендую их всем, кто ищет помощь в этой области.
id186023-Роман Данченко Роман Данченко
Дуже хороший вибір флаконів для парфумерії – royalparfums.com.ua/flakony-blottery-pakety/
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.