Вибери своїх Фаворитів і гарантовано отримай приз! (не розіграш а роздача призів!) | |
Акцію завершено Подивитися підсумки >> |
Нагадаємо, що «Фаворити Успіху» в Україні визначаються за допомогою цілорічного онлайн-голосування, яке проходить в 4 етапи, тривалістю в один річний квартал кожний, і незабаром, менше ніж за 2 тижні, якраз закінчиться перший. Звичайно ж, потім, у другому кварталі з’явиться можливість проголосувати знову з чистого аркуша, проте основа рейтингу який будується на середньому балі отриманому у кожному з 4-ьох річних кварталів, закладається саме зараз. Відповідно, саме зараз підходящий час встигнути внести свою лепту у визнання заслуг і успіху Фаворитів України 2015 року!
Цей символічний сувенір — наслідування знаменитому британському плакату, випущеному на початку Другої світової війни, який закликав громадян до спокою в непростий для країни час. Keep calm and carry on! — гласив напис на плакаті – зберігайте спокій і займайтеся своєю справою! Зараз наша країна також переживає непростий час, коли звістки з східного фронту, з засідань уряду, валютного ринку, вриваються в наше життя не додаючи нам ні спокою ні нервових клітин. Проте ми переконані, що спокій і бадьорий настрій необхідно зберігати в будь-якій ситуації, так само як і продовжувати за будь-яких обставин не дивлячись ні на що — брати від життя все тільки найкраще! Ми переконані, що основа благополуччя закладається не тільки на передовій. Свій внесок у благополуччя вносить кожен, хто незважаючи ні на що продовжує займатися своїми повсякденними справами, трудитися, прагнути, любити і здійснювати свої заповітні мрії. So keep calm and take the best out of life!
До речі, паралельно ми готуємося до церемонії нагородження Фаворитів Успіху – 2014, на якій будуть оголошені назви найкращих торгових марок товарів та послуг, які стали нам відомими за результатами дослідження громадських вподобань минулого 2014 року, а також імена найяскравіших зірок української сцени, які посіли 1-е місце в рейтингу завдяки масштабній підтримці своїх шанувальників і просто небайдужих користувачів порталу FAVOR.com.ua. Церемонію буде незабаром анонсовано, тож стежте за нами на Фейсбуці, ВКонтакті та в Твітері. |
Tweet |
|