Експертне голосування рейтингу «Фаворити Успіху – 2024»
  

Наразі на FAVOR.com.ua триває один з найважливіших етапів складання рейтингу «Фаворити Успіху» – опитування експертної думки щодо товарів і послуг України 2024 року

Етап є одним з найзначних при проведенні щорічного циклу досліджень громадської думки, і дозволяє визначити Фаворитів українського ринку за думкою провідних авторитетних фахівців, а також українських знаменитостей. Нагадаємо, що за методикою конкурсу, при підведенні підсумкового щорічного рейтингу в номінації, оцінка Експертів складе 40% фінального рейтингу, а думка зіркового «журі успішних людей» — 20%.

Схема побудови комплексного рейтингу конкурсу «Фаворити Успіху»Склад експертних комісій формується окремо для кожного напрямку ринку товарів і послуг, відповідно із професійною спеціалізацією учасників журі. Зі складом експертних комісій можна ознайомитись на сайті організаторів. У визначенні Фаворитів беруть участь професіонали авто-ринку, експерти з продуктів харчування та напоїв, з побутових товарів і косметики, спеціалісти з дітячих товарів і різним категоріям ринку послуг, а також знавці таких специфічних напрямків ринку послуг як «Життя міста», «ЗМІ» та «Шоу-бізнес».

За методикою конкурсу, розробленою Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), для об’єктивної та репрезентативної оцінки конкурсантів, у кожній номінації має проголосувати не менше ніж 5 авторитетних спеціалістів і не менше 5 знаменитостей. (Але, зрозуміло, чим більше — тим краще! :)

Нижче показано поточний рівень репрезентативності спеціалізованих журі для всіх 614 категорій рейтингу 2024 року:

Експерти
Журі Успішних Людей
* Статистика автоматично перераховується на FAVOR.com.ua кожні 5 хвилин.

Коли обидві позначки дійдуть до 100%, голосування буде автоматично зупинено, результати будуть передані для перевірки незалежним аудиторам, а переможці конкурсу «Фаворити Успіху – 2024» прийматимуть від усіх нас привітання з заслуженою перемогою і готуватися до отримання нагороди на щорічній урочистій церемонії!

IdeaДо речі, методикою конкурсу допускається самовисування до експертного журі. Тому, якщо ви можете професійно оцінити якість товарів і послуг в певних категоріях не з точки зору споживача, а як компетентний спеціаліст — ласкаво просимо до експертного журі! Реєстрація за посиланням expert.favor.com.ua.

?

-->


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.