1 етап визначення Фаворитів – 2018
  

Обирай Фаворитів 2017!Незабаром завершиться перший етап народного голосування, який визначить найкращі торгові марки України, а також найяскравіших представників українського шоу-бізнесу 2018 року!

Кожен етап народного голосування конкурсу «Фаворити Успіху» дорівнює одному календарному кварталу. Таким чином кожен небайдужий користувач «уанету» має можливість підтримати своїм голосом найулюбленіші бренди і найкращіх виконавців з чистого аркуша 4 рази на рік! У підсумковому річному рейтингу всі оцінки сумуються.

Через тиждень, 1 квітня оцінки учасників рейтингу першого кварталу зафіксуються, і у всіх з’явиться можливість проголосувати знову в будь-який з понад 600 категорій українського ринку, кожна з яких є номінацією конкурсу! Проте, є ще цілий тиждень, протягом якого є можливість підтримати в голосуванні своїх персональних Фаворитів на стартовому етапі народного голосування!

Вкажіть свій вибір у цікавих вам номінаціях, в яких ви точно знаєте які саме з учасників є найкращими. Вибирайте найкраще, діліться своїми рекомендаціями з друзями!

Конкурс заохочує найактивніших учасників онлайн-голосування призами! Наприклад, прямо зараз ми роздаємо жителям столичного регіону сертифікати L’Kafa Group, якими можна запросто розрахуватися в будь-якому з закладів L’Kafa Cafe, Чайхона базар, Just Relax або Silvio D’Italia. В інших регіонах можуть бути інші акції.

Але навіть якщо у нас наразі немає підходящої для вашого регіону призової акції, ми просто поповнимо вам мобільник за участь в голосуванні. Все що потрібно для отримання подарунка (якщо ви вже не отримували його недавно) — проголосувати в сотні номінацій.

Вибирайте найцікавіши для себе номінації, в яких ви напевно зможете вказати найбільш бажаних і улюблених учасників. Категорій безліч, наприклад квас, місцеве світле пиво, служба таксі, або лікарські засоби, такі як препарат від кашлю або від насморку, або фінансові послуги, такі як найкраща програма кредитування або депозитна програма року.

  Також у нас не особливо популярні номінації, в яких зазвичай голосує зовсім небагато людей, і через це в них буквально кожен голос стає вирішальним. В деяких проголосувало менше десятка людей, тому важлимим є кожен голос. Дивіться ТОП-40 найменш популярних номінацій конкурсу «Фаворити Успіху – 2018» і допоможіть нам визначити Фаворитів Року – 2018!.


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.