ТОП-50 непопулярних номінацій рейтингу «Фаворити Успіху – 2020»
  

Голосування 2019Сьогодні у рейтингу вподобань «Фаворити Успіху» представлені торгові марки, компанії, торгові та розважальні заклади столиці, а також зірки української сцени у 615 різних категоріях. У кожній з них учасники рейтингу претендують на звання найкращого в своєму напрямку діяльності.

У популярних номінаціях, таких як «Приправи та спеції», «Тренінгова компанія» або «Співак» і «Співачка» люди голосують дуже активно, із задоволенням підтримуючи своїх персональних Фаворитів. Разом із тим, є багато непопулярних номінацій, які в силу різних причин, лишилися без належної уваги.

Тут наводиться перелік НАЙМЕНШ популярних номінацій рейтингу «Фаворити Успіху – 2020». У цих категориях має значення думка буквально кожної людини, а вирішальним є буквально кожний голос!

50 найменш популярних категорій (статистика постійно оновлюється)

Категорії, в яких ще не проголосувало взагалі жодної людини:

Категорії, в яких у IV кварталі проголосувала всього лише 1 людина:

Ви можете поліпшити репрезентативність голосування, висловивши свою довіру до конкурсантів найбільш заслуговують перемоги у конкурсі! Вибирайте найкращих і беріть від життя тільки найкраще!

Постійне посилання на цей своєрідний «антиТОП» доступне прямо з голосування, посилання знаходиться під переліком номінацій розділу, знизу в лівій частині сторінки голосування.


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.