У цій категорії представлені компанії та торговельні заклади Києва.
Оцінку дають тільки жителі столиці. Проте ви можете вільно переглядати результати і залишати свої відгуки.
Герб Києва
Результати
Поточні результати голосування 2024 року за інтегральною оцінкою у категорії
Магазини, супермаркети, торговельні центри / Магазин вражень у подарунок
Info Комплексний, «абсолютний» рейтинг розраховується за результатами голосування трьох респондентських груп.   Детальніше…
 
Споживачі (40%)
 
Експерти (40%)
 
Знаменитості (20%)
1. Bodo Посилання 5
 
2. Go-Go  2,50
 
Список учасників неповний або неточний?
Якийсь учасник відсутній, або ж, навпаки, необхідно видалити номінанта, який пішов з ринку? Будь ласка, повідомте про це організаторам опитування!
Додати
магазин
Видалити
магазин

Нормований бал обчислюється по 5-бальній шкалі, згідно з методикою дослідження.
Notice Даний рейтинг відображає проміжні поточні результати дослідження громадської думки станом на 19.04.2024 14:34:30 і не є остаточним.  Докладніше…
На цей рейтинг можна впливати, залучаючи до опитування нових респондентів, своїх друзів і знайомих, які в свою чергу зможуть вказати у голосуванні власні уподобання, висловлюючи таким чином довіру до обранимх учасників.
Коментарі(6)
всі підряд | позитивні | негативні
id187404-Jenya Mirnenko Jenya Mirnenko
Недавно подарил другу на день рождения подарочный набор шампуров grillmakers.com.ua/ru/nabory-shampuriv/ и он сразу же решил им воспользоваться, так как мы были на природе. Могу смело сказать, что набор другу определенно понравился, так как он ручной работы и качество материалов действительно высшего класса. К тому же они очень прочные на ощупь, а ручка деревянная, что позволяет вашей руке не обжечься.
id159650-Alex K Alex K
Додайте в рейтинг цей магазин подарунків також anilini.com.ua/
sonyaskoll sonyaskoll
На ukrburshtyn.com/ua/pictures/individualnye-zakazy ви зможете замовити індивідуальні картини з бурштину, які стануть незабутнім та оригінальним подарунком для вашого коханого чи близької людини. Ці унікальні вироби дозволять вам додати нотку елегантності та природності до їхнього життя, підкресливши їхню особистість та стиль.
Svyata Svyata
Впечатления может подарить просто очень неожиданный подарок. Например огромная корзинка киндеров или большая тучка воздушных гелиевых шаров. Вот этот сайт очень выручает всегда elegantsurprise.com.ua/gifts/podarunkovi-koshyky/, надеюсь его тоже добавят в голосование, он определенно заслуживает внимания!
id169100-Ирина Ломова Ирина Ломова
Я однозначно ЗА оригинальные подарки! Это может быть все, что угодно! Лишь бы подарок был не банальным! Последнее время покупаю своим друзьям презенты на Гифти. Заказал уже на будущий день рождения друга стильный планер gifty.in.ua/ru/catalog/planeri Тут много идей для настоящего праздника!
Відредаговано автором,
Aлeкcaндp_Жapкoв Aлeкcaндp_Жapкoв позитивно висловлюється про Bodo
Уже перепробовал больше 100 эмоций. Благодарю, что делаете мир веселее!
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.