Подарунок!
Проголосуйте у 150 номінаціях щоб отримати подарунок!
Активні респонденти гарантовано отримають подарунки з призового фонду на вибір!
Результати
Поточні результати голосування Інтернет-аудиторії 2020 року у категорії
Профільні видання / Видання для споживачів
Info Річний рейтинг за результатами голосування Споживачів (читачів) обчислюється як середнє арифметичне балів, отриманих конкурсантом у кожному з 4-ьох річних кварталів.
 
I квартал (січень—березень)
 
II квартал (квітень—червень)
 
III квартал (липень—вересень)
 
IV квартал (жовтень—грудень)
!
Ще не голосували? Вкажіть своїх
персональних Фаворитів у цієї номінації!
1. Кушать подано! Посилання 51,52% 5
    
2. Мир продуктов Посилання 48,48% 4,91
    
Подивитись результати попереднього, 2019 року
Список учасників неповний або неточний?
Якийсь учасник відсутній, або ж, навпаки, необхідно видалити номінанта, який пішов з ринку? Будь ласка, повідомте про це організаторам опитування!
Додати
видання
Видалити
видання

Нормований бал обчислюється по 5-бальній шкалі, згідно з методикою дослідження.
Notice Даний рейтинг відображає проміжні поточні результати дослідження громадської думки станом на 23.10.2020 14:06:38 і не є остаточним.  Докладніше…
На цей рейтинг можна впливати, залучаючи до опитування нових респондентів, своїх друзів і знайомих, які в свою чергу зможуть вказати у голосуванні власні уподобання, висловлюючи таким чином довіру до обранимх учасників.
Коментарі(7)
всі підряд | позитивні | негативні
yeko yeko
«Кушать подано!» – лучший кулинарный журнал Украины! Доступные, но, в то же время, оригинальные и изысканные рецепты. А главное – все получается!
KseniyaG KseniyaG
"Едим со вкусом"-очень яркий и красочный каталог!Появился недавно,при этом для меня сразу стал удобным кулинарным "советчиком".Здорово,что из простых "подручных" продуктов можно приготовить вкусные,полезные и красивые на вид блюда.Удобно,что есть расчёт стоимости каждого блюда и расчет семейного бюджета на месяц. С интересом читаю рубрики "Тест номера" и "Потребительские экспертизы". Так держать!!!
martha martha позитивно висловлюється про Magazin (Агора Україна)
Действительно ориентирует в том, где чего можно купить, если нет времени или лень бегать по магазинам.
Tanyak (Київська обл. і м.Київ)
МагазинЪ — прекраснейшее издание, просто супер! Случайно познакомилась, и теперь не могу оторваться! Большое СПАСИБО создателям сего издания: за профессионализм, любовь к своему делу, дельные ц/у, классный настрой!
Надежда (Київська обл. і м.Київ)
Более интересного и доступного журнала не читала никогда.
Очень интересные рецепты. Очень профессионально. Рубрику "Кулинарная подшивка" собираю в отдельную папку и периодически готовлю по этим рецептам
Іванна (Київська обл. і м.Київ)
Дуже цікавий журнал, те що треба споживачу знати про продукти харчування. Рецепти на всі смаки, а фото просто супер — такі смачні і апетитні, що неможливо не спробувати приготувати самостійно. Дуже преємне ще й те, що його легко читати, майже як спілкуєшься з подругою. Мене вразила стаття про "Кремлёвскую диету", скорочено і зрозуміло — то навіщо купувати ту нудну брошуру. А що ми, споживачі, заємо про імітаційні продукти? А тут у кожному номері про щось таке пишеться, я і не знала, шо таких продуктів чимало. Цікава і актуальна тема вин, як пити, з чим чи з ким — все пояснюється.
На мою думку такий журнал треба читати всім — з цього починається культура нації. Раджу.
Юрий (Регіон не вказано)
Интересный журнал о еде, без занудностей аналитики и долгих размышлений о рынке продуктов питания и напитков, все просто, красиво и со вкусом:)
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.