Результати
Підсумкові результати голосування 2018 року за інтегральною оцінкою у категорії
Медичне обладнання / Обладнання для лазерної та апаратної косметології
Info Комплексний, «абсолютний» рейтинг розраховується за результатами голосування трьох респондентських груп.   Детальніше…
 
Споживачі (40%)
 
Експерти (40%)
 
Знаменитості (20%)
1. MedicaLaser  Абсолютний Фаворит – 2018 Посилання 5
   
2. Cosmetology equipment Посилання 2,68
  
3. Гипермаркет красоты Venko Посилання 2,15
  
4. UMS beauty Посилання 1,51
  
5. Мир красоты Посилання 0,64
 
6. Alvi Prague Посилання 0,37
 
Подивитись результати поточного, 2022 року

Нормований бал обчислюється по 5-бальній шкалі, згідно з методикою дослідження.
Notice
Торгова марка, що посіла 1-шу позицію в даному рейтингу — це найкраща та найбільш успішна марка України 2018 року в категорії «Обладнання для лазерної та апаратної косметології»!
Використання цього рейтингу дозволяється тільки з обов’язковим посиланням на джерело.
Цей рейтинг було складено в результаті вивчення громадських уподобань 2018 року, в рамках конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» в Україні і є вільною інформацією. У разі повної або часткової перепублікація почерпнутою з цього рейтингу інформації, обов’язковим є згадка назви конкурсу «Фаворити Успіху» в друкованих виданнях, або наявність активного гіперпосилання на цю сторінку в електронних ЗМІ.  Докладніше…
Коментарі(7)
всі підряд | позитивні | негативні
AlinaSobko AlinaSobko з телефону
Проводили процедуры на данных аппаратах. Довольна, рекомендую!
Aнacтacия22 Aнacтacия22 висловлюється про MedicaLaser з телефону
Працюю на неодимовому лазері компанії Medicalaser не перший рік. Апарат зручний в експлуатації,дуже задоволена результатами від процедур.
petrovich123 petrovich123 позитивно висловлюється про Alvi Prague
Два года назад покупали диодный лазер alvi-prague.ua/diodnyj-lazer-dl-7000. Что хочу сказать – все клиенты в восторге от него. Процедуры проходят безболезненно. Начало работать «сарафанное радио».
Спасибо специалистам компании за такое оборудование!
ТТаисия (*.121.156)
А почему нет https://mirkosmetologa.com.ua/ ? Заказывала у них оборудование, довольна всем! От консультации до постгарантийного обслуживания. Сервисный центр в Украине, что значительно сокращает срок ремонта, если таковой будет необходим)
Zoreslava Zoreslava
Мы недавно покупали аппарат для карбокситерапии вот тут cosmotrade.com.ua/catalog/karboksiterapiya/ Очень понравилось обслуживание и цены. Мы много где смотрели, выбирали и всё таки решили купить у них, в большей степени из-за цены но также хотим подчеркнуть лаконичный и очень информативный сервис.
Nataly_Dobrianskaya Nataly_Dobrianskaya позитивно висловлюється про MedicaLaser з телефону
Спасибо разработчикам за гениальность! Сменные фильтры в одной манипуле при ЭЛОС-процедурах, вместо большого количества манипул к аппарату – это удобство в работе и компактность в хранении! И не только это можно по достоинству оценить! Рада, что в нашей стране есть такие замечательные инноваторы!
Nataly_Dobrianskaya Nataly_Dobrianskaya висловлюється про MedicaLaser з телефону
Лучшее качество и лучшие цены, а ещё очень большой ассортимент
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.