Результати
Результати голосування Журі Успішних Людей 2014 року у категорії
Послуги / Зв’язок і Телеком / Мобільний інтернет
1.
3
Інтертелеком Посилання 50,00% 5
 
2.
1
Київстар Посилання 33,33% 3,33
 
2.
3
МТС Коннект 3G Посилання 33,33% 3,33
 
4.
3
life:) Посилання 16,67% 1,67
 
4.
3
PEOPLEnet Посилання 16,67% 1,67
 
Подивитись результати поточного, 2024 року  Показати всі компанії

Нормований бал обчислюється по 5-бальній шкалі, згідно з методикою дослідження.
Notice
Участник, що посів 1-у позицію в цьому рейтингу є на думку журі успішних людей найкращим вибором 2014 року, рекомендаціею знаменитостей №1 у категорії «Провайдер мобільного інтернету».
Використання цього рейтингу дозволяється тільки з обов’язковим посиланням на джерело.
Цей рейтинг було складено в результаті вивчення громадських уподобань 2014 року, в рамках конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» в Україні і є вільною інформацією. У разі повної або часткової перепублікація почерпнутою з цього рейтингу інформації, обов’язковим є згадка назви конкурсу «Фаворити Успіху» в друкованих виданнях, або наявність активного гіперпосилання на цю сторінку в електронних ЗМІ.  Докладніше…
Коментарі(23)
всі підряд | позитивні | негативні
vivas vivas
Пока только Киевстар пользовалась. Может, есть что и получше...
Анонімний коментатор (*.156.56) висловлюється про Київстар з планшету
У Киевстар отвратительный интернет, плохое покрытие и крайне нестабильный, по крайней мере в Запорожье
Nana_Ka Nana_Ka негативно висловлюється про lifecell (Лайфселл)
Кілька разів зверталася у службу підтримки, залишала заявки про погане покриття, неякісний та нестабільний зв"язок, надсилала скріншоти з однією антенкою або взагалі відсутністю покриття... Такі заявки подавала з регулярність раз на кілька місяців і розглядаються вони протягом кількох днів. Кожного разу приходила відповідь «проблем не виявлено»!!! Інтернет просто жахливий! Активно рекламують 4G, а у них і 3G не тримається стабільно! Користувалася номером 9 років. Тепер розглядаю варіант переходу на Водафон, наприклад. Лайфселл відверто не піклується про комфорт абонентів.
V.S.Dal' V.S.Dal'
Київстар?! Кращий? посміховисько!
Слава (*.186.169) +1
Купил модем с интернетом в магазине по полной цене не акция, как оказалось с тримобом, никакой договор не подписывал, пользовался пол года, скорость в среднем 2 МгБита. Решил перейти на Интертелеком, дешевле и покрытие лучше. Пошёл в Укртелеком разорвать договор, говорят вас в базе данных нет, можете просто не платить. Сейчас приходят письма счастья с начисленными долгами, грозят гавноколекторами. Нагло врут, что якобы мне сейчас оказывают услугу интернет, по факту налицо = преступное вымогательство денег за не оказанные услуги + мошенничество. ТРИМОБ – никогда снова.
Григорий (*.182.18) +3
Интертелеком конечно лучше всех! Что покрытием, что скорость интернета, что прозрачностью тарифов...
Анонімний коментатор (*.1.225)
Подключился к новым безлимитным тарифам, скорость хорошая.
Nik (*.1.225) позитивно висловлюється про PEOPLEnet -4
Піпли рулять, бо це розумне поєднання ціни та якості. Я за них!
Kocтик777 Kocтик777 -2
Соглашусь!У PEopleNet хорошие тарифы
Danni Danni позитивно висловлюється про PEOPLEnet -2
Пользуюсь PeopleNet и меня все устраивает!
Анонімний коментатор (*.35.20) позитивно висловлюється про ТриМоб
«Тримоб» на сегодняшний день лучший беспроводной интернет, до него пользовалась интертелекомом, только плевалась, тариф 5 грн. в сутки, скорость никакая, сейчас довольна. Работаю на 7 км. Работает там отлично, а дома пользуюсь проводным от «Укртелекома» тар. план «Ультра», вообще супер,да и тарифы меня устраивают. Рекомендую всем!!!
Відредаговано автором,
vavilova vavilova
ОГО мобильный !!! работает отлично
Наталья (*.35.20) позитивно висловлюється про ТриМоб
У меня интернет от «Укртелеком» на сегоднешний день уже TriMob , очень довольна скоростью,да и трафика достаточно (на условиях договора выгоднее) в планшете работает супер, всем рекомендую, не пожалеете)))
Сергей (*.247.169)
У мобильного интернета от Киевстар максимальная скорость 125 Кбит/с, а у Интертелекома МИНИМАЛЬНАЯ скорость 921 Кбит/с!!! Конечно же мобильный интернет от Киевстар лутше ?????!!!!!!!!!!!!!
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.