Голосування
Шоу-бізнес / Група з чоловічим вокалом
Інформація Тут представлені українські музичні колективи з чоловічим вокалом. Дивіться також список музичних гуртів з жіночим вокалом, та номінації, що визначать найкращий український Поп гурт та Рок гурт року.
Будь ласка, виберіть у списку до 5 груп, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Показати ще 68 менш відомих груп
Додати
групу
Видалити
групу
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(958)
всі підряд | позитивні | негативні
samira samira
Бумбокс – МЕГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
calmmadness calmmadness
c.к.а.й.
chicot chicot
ВВ
Taнюcькa Taнюcькa
А я за О.Торвальд
Ruslanochka Ruslanochka
Почему бы не добавить TFC!!!
alise_in_wonderland alise_in_wonderland позитивно висловлюється про ДіО.фільми (Дантес&Олійник)
Знаете Дантесу и Олейнику сдесь и нет с кем конкурировать.Если бы это была номинация лучших дуэтов,то у них может быть и появились бы реальные соперники,а так…
P.S.Наперед предупреждаю(vik-tory),это лично мое мнение.Я уважаю выбор каждого,но всьоже на то они и существуют комментарии,чтобы обсуждать происходящую ситуацию и высказивать свое мнение.Никого не собираюсь обижать.Просто я сужу реально.Дантес и Олейник-это новый во всех смыслах дуэт,к сожалению остальные уже успели устареть.По этому и популярность у них на пике.Я их люблю и уважаю за то что они за полтора года успели стать настоящими артистами.
dema85 dema85
Грин Грей лучшие))))))))
Juliend Juliend
GREEN GREY!!!!!!!!!!!!!!!! :))
Juliend Juliend позитивно висловлюється про Green Grey
Вообще-то у Green Grey много почитателей творчества, (тем более учитывая сколько лет их считают лучшей группой Украины, и кол-во наград, например даже награду MTV , они в прошлом ноябре представляли Украину в Берлине… ) не все же слушают всякую лабуду , дешёвую попсятину или просто недоразумения, которых считают музыкантами :))))
olivgo olivgo
Пардон, но нормальных мужских групп у нас нет. Голосовать не за кого.
PhoenixUA PhoenixUA до Juliend негативно висловлюється про Green Grey
даже ен думал что у этой группы есть фаны :))))))
lego lego
Як в цей список потрапили Грінджоли?
MиHa MиHa
Друга Ріка и Дантес&Олейник лучшие!!! Любимые группы)
Juliend Juliend
GREEN GREY FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.