Сучасна стоматологічна діагностика
  
Author:

Якісна діагностика – це основа продуктивного лікування. У сучасній стоматології від якості діагностики залежить точність постановки діагнозу і, відповідно, правильність розробленого плану лікування. Будь-яке лікування зубів і ясен, в першу чергу, повинно почитатися з проведення комплексної діагностики. Сучасне діагностичне обладнання допомагає вибрати найефективніший варіант лікування, протезування, виправлення прикусу, видалення, імплантації і т.д.
   На сьогоднішній день можна виділити декілька типів діагностичних приладів, що надійшли на службу стоматологам і істотно спростили завдання постановки точного діагнозу.
   За допомогою радіовізіографа можна отримати прицільні знімки зубів. Це точкова діагностика одного або декількох зубів, що дозволяє зробити цифрові знімки. Лікар-стоматолог, прямо на екрані монітора, вивчає знімок і робить висновки про подальший перебіг лікування.
   Для загальної оцінки відразу всього зубного ряду використовують ортопантомограф, який дозволяє робити панорамні знімки обох щелеп. За допомогою такої діагностики, можливо, оцінити стан всієї порожнини рота в цілому. Зображення, також як і прицільний знімок, виводиться на екран монітора комп’ютера вже через кілька секунд.
   Стоматологічний мікроскоп (http://nikas.zp.ua/uslugi/stomatologicheskiy-microscop/) використовується для з’ясування клінічної картини в кореневих каналах. Використання функцій дентального мікроскопа, вивчення найдрібніших деталей невидимих неозброєним оком, дозволяє виявляти раніше недіагностуємі проблеми, вирішувати їх, тим самим продовжуючи життя природним зубам пацієнтів.
   Величезними перевагами, в порівнянні з іншими методами рентгенологічних досліджень, володіє комп’ютерна томографія зубів. Комп’ютерна томографія виконується в 3D форматі і дає можливість отримати тривимірне зображення всієї порожнини рота. Це найбільш точний варіант діагностики, який дозволяє оцінити стан всього щелепного апарату в різних проекціях.


 


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK