Битва брендів на FAVOR.com.ua – дні, які остаточно визначить Фаворитів – 2019!
  

Саме час діяти, щоб підтримати свої улюблені бренди і найяскравіших діячів української сцени, минаючого року! На FAVOR.com.ua триває завершальний етап народного голосування, який остаточно визначить народних Фаворітов Успіху – 2019!

Медаль «Фаворит Успеха – 2019»

Рейтинг 2019 року практично завершено, лишилося додати останні штрихи, які буде остаточно зафіксовано 31 грудня о 23:59:59. Ми склали список номінацій в яких до останньої хвилини буде зберігатися інтрига та невизначеність у тому, хто ж посяде 1-е місце і отримає звання Фаворит Споживачів – 2019. І таких номінацій виявилося напрочуд багато, більше сотні (за посиланням нижче):

Декілька прикладів «Битви брендів»:

Дивіться повний список номінацій в яких триває битва брендів, з понад 300 претендентів на звання Фаворита Успіху в своїй категорії. У цих категоріях без перебільшення вирішальним може бути буквально кожен голос!

Дайте свої рекомендації найкращого вибору на FAVOR.com.ua, дивіться, що вибирають інші люди!

Голосування тривало протягом усього 2019 року і визначило рейтинг народної довіри до брендів у понад 600 категоріях товарів, послуг, закладів, а також у ряді номінацій шоу-бізнесу. У перших трьох кварталах свою думку відносно товарів і послуг вже висловили 31426 респондентів з усіх куточків України. Статистика та цифри про дослідження.

XVII церемонія нагородження «Фаворитів року – 2019» відбудеться навесні наступного року. Підписуйтеся та слідкуйте за подальшими анонсами у соціальних мережах!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.