Підтримайте улюблених зірок шоубізу в голосуванні «Фаворити Успіху – 2018»
  

Сьогодні завершиться 1-ий етап голосування конкурсу народних уподобань «Фаворити Успіху – 2018». Конкурс визначає найкращі бренди товарів і послуг, а також найкращих, найбільш улюблених виконавців української музичної сцени, в розділі номінацій «шоу-бізнес». Фаворити Року визначаються за підсумками народного голосування, яке проходить щокварталу 4 рази на рік. В кінці року рейтинг номінантів підсумовується для визначення лідера — найкращого, найталановитішого, найбільш яскравого і улюбленого учасника, справжнього Фаворита Успіху.

Наразі ще є можливість підтримати своїх улюблених виконавців на початковому етапі голосування 2018 року, поки стабільний рейтинг ще не сформувався. У квітні рейтинг буде зафіксовано, а голосування перезапуститься з чистого аркуша.

Підтримайте найкращих, найдостойніших звання «Фаворит Успіху – 2018», розкажіть про голосування своїм друзям!


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.