Другий етап визначення найкращих у 2018 році
  

У квітні конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» розпочав новий етап вивчення громадської думки щодо товарів і послуг українського ринку 2018 року. Ваша думка, як завжди вирішальна!

Як відомо, на FAVOR.com.ua щороку проводиться народне голосування, з метою визначення найкращих торгових марок українського ринку, найпопулярніших закладів столиці, а також найяскравіших зірок українського шоу-бізнесу. Голосування цілорічне, і проводиться в 4 етапи, рівних одному календарному кварталу. Сукупний рейтинг дозволить визначити лідерів народного визнання, а також побачити динаміку змін суспільних уподобань протягом року.

Як завжди з початком нового кварталу, голосування на FAVOR.com.ua було знову розпочато з чистого листа, а учасники конкурсу очікують ваших нових оцінок, які напевно будуть відрізнятися від попередніх, з урахуванням соціальних колотнеч, що трапилися в Україні з початку року. Ваш особистий вибір внесе істотний внесок у визнання заслуг лідерів українського ринку, і є кращою рекомендацією в повсякденному виборі для всіх, хто прагне завжди брати від життя тільки найкраще!

В даний час в конкурсі представлені 606 номінацій, кожна з яких є окремою галуззю ринку товарів/послуг, або напрямком шоу-бізнесу. Напевно серед такого переліку номінацій знайдуться цікаві для вас, і ви відчуваєте в собі достатні знання й особистий досвід, щоби зробити власний вибір і порекомендувати його своїм співвітчизникам.

Вибирайте і рекомендуйте краще на FAVOR.com.ua!

До речі, поки стабільний рейтинг 2 кварталу ще не сформувався, дуже цікаво спостерігати за поточними результатами в деяких категоріях, дивитись як колишні аутсайдери обганяють лідерів.


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(1)
Kirilll Kirilll
Добавлял популярный сайт сравнения цен «Все цены» vseceni.ua/ в прошлом квартале. Должны были опубликовать в следующем квартале (т.е. в текущем). Но сайт не появился в списке голосования. Прошу ускорить модерацию.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.