Функція відправки статті на email доступна тільки зареєстрованим користувачам FAVOR.com.ua. Зареєструйтеся зараз!
З Новим Роком, з Новими Успіхами! |
FAVOR.com.ua вітає всіх з наступаючим 2012 роком! Бажаємо в Новому році величезних Успіхів, досягнень запаморочливих висот і надзвичайних результатів! З наступаючими святами! Залишайтеся з нами й у Новому році! Напевно у вашому домі вже пахне ялинкою, шоколадом та мандаринами, а ви завершуєте останні приготування до Нового Року, розправляючись із рештою незакінчених справ. У будь-якому випадку, вам зараз напевно не до нас. А ми про вас пам’ятаємо! :) І поспішаємо подарувати хвилиночку спокою серед передноворічній метушні, поки ви будете дивитись наше Новорічне привітання! :) |
Tweet |
Надіслати на E-mail Версія для друку |