ULIANA ROYCE представила новый кліп на пісню «Холодно і тепло», автором якої став співак і саунд-продюсер Артем Пивоваров
  
Компанія: MALINA PR Service

У кінці грудня відбулася зйомка другого кліпу молодої української співачки ULIANA ROYCE на пісню «Холодно і тепло», автором якої став співак і саунд-продюсер Артем Пивоваров (Pivovarov Production).

с  

Зйомки тривали два дні і проходили в декілька етапів. Спершу в спеціально облаштованому дизайнерами будинку, де декоратори власноруч розробляли і втілювали всі деталі інтер’єру, аж до дрібних елементів. Потім на Київському Морі, де команда більше восьми годин працювала у важких погодних умовах, борючись зі стихією. Фінальна частина зйомок відбувалася в закритому павільйоні, де для кліпу спеціально конструювалися і будувалися декорації, у процесі були задіяні останні розробки комп’ютерної графіки, які в підсумку переносили героїв в різні частини земної півкулі. Для складного монтажу і постпродакшну команді знадобилося майже два місяці кропіткої праці.

Крім незвичайної технічної частини кліп цікавий своєю ідеєю та проблематикою. «Ця історія про двох закоханих, що зустрічаються на відстані, – каже режисер кліпу Артем Шапіренко, – замінивши реальні дотики до тіла коханої людини натисканнями по екрану телефону, а теплі слова – емодзі символами, герої назавжди розчинилися в цифровому світі інтернету».                                                                    

Кліп має гостру соціальну спрямованість і актуальний меседж для сучасної людини: частіше зустрічатися наживо, говорити, спілкуватися і бачитися, а не проводити життя біля екранів гаджетів. «Жива зустріч завжди краще сухого тексту в ваших чатах, – каже ULIANA ROYCE. – Stay offline to stay alive. Залишайтеся оффлайн, щоб бути живими».

Дивіться кліп на всіх музичних телеканалах вже з 28 січня.                            


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.