Голосування
Телеканали / Чоловічий телеканал
Будь ласка, виберіть у списку до 2 каналів, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі

Додати
канал
Видалити
канал
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(6)
всі підряд | позитивні | негативні
Пayлa Пayлa
Я можу поділитись адресою магазину, де дуже вигідні ціни на надувні ПВХ човни lodka5.com.ua/ua/naduvnie-lodki/ Ми з чоловіком у цьому інтернет-магазині Lodka5 купили крутий човен Колібрі, і дуже задоволені, що зробили правильний вибір! Думаю що ця інформація стане в нагоді багатьом людям, які захоплюються риболовлею, або просто люблять катання на воді. Беріть собі на замітку!
Inna34 Inna34
Оружие – самый актуальный сейчас. Выгоним русских захватчиков вместе.
sometimes sometimes
У меня есть любимый сайт – сайт БК Париматч, на котором не только смотрю статистику и результаты матчей, прогнозы, а и сами матчи parimatch.com/ru/blog/germany-japan-prognoz в онлайн трансляции.
id167582-Дмитро Яковенко Дмитро Яковенко
Мне тоже зашел канал «охота и рыбалка». Не охочусь, но рыбачу с детства. После одной из передач решил себе graphiteleader купить bereg.ua/ru/brand/graphiteleader.html Увидел такое удилище у одного из спортсменов. Конечно, уровень высокий, у меня такого еще не было. Оказывается, у нас продукцию этого бренда можно заказать в интернете по нормальной цене.
id177382-Стас Шинкарь Стас Шинкарь
Охота и рыбалка – лучший. И первый автомобильный ничего так.
Глaдкий Глaдкий +1
Вважаю що номінацію «Новини» потрібно розділити на номініцію «найбільш точне висвітлення подій»
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.