Заходи з метою уникнення блокування повідомлень з FAVOR.com.ua

Дорогі користувачі електронних поштових сервісів Mail.ru і «Яндекс»!

У зв’язку з введенням Україною санкцій проти ряду російських IT-компаній, практикуючих, за допомогою своїх додатків, трекінг місцезнаходження, аналіз і передачу даних користувача, найближчим часом вашим Інтернет-провайдером може бути заблокований доступ до поштового сервісу, який надає вам адресу @yandex.ua або @mail.ru (а також bk.ru, list.ru, inbox.ru і т.д).

Якщо ви НЕ плануєте користуватися програмним забезпеченням, яке дозволить обходити блокування (а ми знаємо як обійти майбутнє блокування), ви напевно вже подбали про зміну поштової адреси. У цьому випадку, будь ласка, відредагуйте свій профіль на FAVOR.com.ua і вкажіть свою актуальну електронну адресу, якою ви плануєте користуватися надалі.

Якщо у вас ще немає альтернативного емейлу, але ви бажаєте змінити адресу, рекомендуємо GMail. У цього сервісу найкращий у світі спам-фільтр, але головне, що саме GMail був названий найбільш рекомендованим сервісом електронної пошти більшістю українських користувачів у 2016 році.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами і берете участь у визначенні Фаворитів Року! Ваша думка надзвичайно важливо для визначення найкращого вибору!
Ваш FAVOR.com.ua

]]>
]]>

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Також ви можете увійти використовуючи:
]]> ]]>
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.