Disabled Категорію було виключено з респондентських анкет року за рішенням організаторів рейтингу «Фаворити Успіху», і вона зараз неактивна. Тут показані старі результати дослідження народних уподобань за 2020 рік.
Результати
Підсумкові результати голосування 2020 року за інтегральною оцінкою у категорії
Засоби масової інформації / Національний конкурс торгових марок
Інформація
Ня номінація активна тільки один день на рік, тільки 1 квітня.
Який нагороді для торгових марок довіряють українці найбільше. Результати якого з перерахованих рейтингів слід вважати найбільш достовірними і об’єктивними.

:-) Каверза тут у тому, що далеко не всі з представлених у списку нагород є трофеєм за перемогу в конкурсі чи в рейтингу. Велика частина списку — це нічого не значущі «сувеніри», які купуються в маркетингових цілях без будь-яких проведених досліджень, опитувань і експертиз. У деяких випадках «перемога» досягається самим фактом заявки на участь. (Зрозуміло, в «конкурсі за заявками від заінтересованих осіб» перемогти нескладно.) Не дивлячись на відсутність будь-якої цінності таких знаків (крім витрат на їх придбання), їхні імперативи працюють. (Та ми самі, бувало, радили тим, хто хотів отримати відзнаку без факту перемоги чи навіть дослідження, самостійно зробити собі гарну медаль за власним дизайном і не морочити голову. Ви не повірите, але пару раз невдалі покупці так і вчиняли! :))

Вам вирішувати, яким з перерахованих нагород варто довіряти, результати яких конкурсних заходів ви впевнено можете назвати відкритими, прозорими, чесними і об’єктивними.
Info Комплексний, «абсолютний» рейтинг розраховується за результатами голосування трьох респондентських груп.   Детальніше…
 
Споживачі (40%)
 
Експерти (40%)
 
Знаменитості (20%)
1. Фаворити Успіху Посилання 5
 
2. Вибір року Посилання 3,70
 
3. Людина року Посилання 2,39
 
4. Бренд року Посилання 1,09
 
4.
6
Зірка якості Посилання 1,09
 
6.
5
Вибір України Посилання 0,87
 
7.
5
Українська народна премія Посилання 0,43
 
8.
6
Лідер року (екс-Лідер Галузі)  0,22
 
Подивитись результати поточного, 2024 року  Показати всі нагороди

Нормований бал обчислюється по 5-бальній шкалі, згідно з методикою дослідження.
Notice
нагорода, що посіла 1-у 2020 року в категорії «Національний конкурс торгових марок»!
Використання цього рейтингу дозволяється тільки з обов’язковим посиланням на джерело.
Цей рейтинг було складено в результаті вивчення громадських уподобань 2020 року, в рамках конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» в Україні і є вільною інформацією. У разі повної або часткової перепублікація почерпнутою з цього рейтингу інформації, обов’язковим є згадка назви конкурсу «Фаворити Успіху» в друкованих виданнях, або наявність активного гіперпосилання на цю сторінку в електронних ЗМІ.  Докладніше…
Коментарі(6)
всі підряд | позитивні | негативні
olaytion olaytion з телефону
😁😁😁
miss_lady11 miss_lady11
И вас с 1 апреля! =)
Люceнькa Люceнькa +1
Ха)))) А премия будет????? =)))))))))))))))))))))
doomster doomster +2
Шутники блин, конкурс номинирует конкурс :) Я не голосовал, хотел посмотреть на результаты. Интересно было бы прочитать где-то анализ этих премий, кто по какому принципу определяет лидеров громадської довіри. Тут-то всё понятно, а другие ж вроде вообще мнением людей не интересуются.
revived revived
шото мне не попадались голосования других конкурсов, в которых можно взять участие. у всех либо закрытые голосования, либо вообще непонятно, кто выбирает.
Kotya Kotya позитивно висловлюється про Фаворити Успіху
Учитывая, что я голосую только на фаворе – мой выбор очевиден:)
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.