Голосування
Фінансові послуги / Швидкий кредит готівкою
Інформація У цій номінації представлені небанківські фінансові організації, що надають малоспоживчі кредити в короткі строки. Дивіться також список банків, з програмами споживчих кредитів.
Будь ласка, виберіть у списку до 4 мереж кредитних офісів, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Показати ще 14 менш відомих мереж кредитних офісів
Додати
компанію
Видалити
компанію
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(35)
всі підряд | позитивні | негативні
id186914-Чудінович Олександр Чудінович Олександр позитивно висловлюється про ШвидкоГроші
Це найзручніший сайт для пошуку онлайн кредитів – loancompas.com.ua/kredyty-pid-0/, багато інформації, що дозволяє зробити правильний вибір.
Baltazarus Baltazarus
Я оформив кредит через сайт credit-online24.pp.ua/
як на мене все ок.
id175398-Алина Соболева Алина Соболева
Много компаний про которые я впервые слышу...
id174107-Алексей Гура Алексей Гура
Зараз кредит отримати просто. Ось тут я читав pravda.if.ua/yak-vzyaty-kredyt-bez-praczevlashtuvannya/ що навіть безробітній може взяти позику. Це непоганий варіант, щоб вирішити всі свої справи. Кожний зможе взяти потрібну суму коштів дистанційно і не відвідувати відділення банку чи фінустанови. На сайті все описано, це справжній гайд.
id179686-Vova Fedoruk Vova Fedoruk позитивно висловлюється про Быстрозайм
Мікрокредити в Бистрозаймі – вигідно брати, хоч лише і при першому звертанні. Рідко хто в Україні видає до 15000 під 0,01%. Рекомендую – hotcredit.com.ua/credyty/dovgostrokovi/.
id179556-Оля Федорук Оля Федорук позитивно висловлюється про Быстрозайм
Здесь рекомендую выбирать – creditfaq.com.ua/kredit-cherez-bankid-kak-i-gde-vzjat-preimu…, в списке собраны все МФО, с упрощенной авторизацией по BankID. Регистрация в пару кликов на сервисе, мне в быстроЗайме одобрили.
id178852-Елена Савченко Елена Савченко
Український Мікрофінансовий ринок активно розвивається, на нього щомісяця виходять нові компанії. Самостійно стежити за мікрофінансовими ринками й шукати інформацію про компанії важко. Однак ви можете звернутися за допомогою до сайту-агрегатора. Багато корисної інформації 1001sovet.com/article/de_mozhna_diznatisja_pro_novinki_na_ri…
id178325-Wiki Credit Wiki Credit
wikicredit.com.ua/ru/mfo/ список новых кредитных компаний и здесь советую посмотреть. Есть очень много новинок с отзывами.
Alexandra.Boychuk Alexandra.Boychuk
xn--r1a.website/s/UFGBank/ чесні, надійні позики. Швидкий кредит, повне застереження від фінансової небезпеки. Сама особисто неодноразово знаходила допомогу і потрібну консультацію саме у них
CreditHub CreditHub
mfo24.info/kruglodobovo/ список цілодобових онлайн кредитів 24
переважно такі компанії майже не відмовляють у видачі кредиту. Великим плюсом таких кредитів – це автоматичне схвалення кредитних заявок без участі людей
id174346-Alex Sigls Alex Sigls
Я заказывал ноутбук леново на кютехнке (q-techno.com.ua/shop/noutbuki/virobnik_lenovo) с оплатой частями без процентов. И вот действительно оплатили без каких либо переплат. Очень удобно но если действительно без %
id170517-Vitaliy Piskun Vitaliy Piskun
Я предпочитаю пользоваться сервисов по подбору займов онлайн – dobrobank.com.ua
dmitry.ztm (*.222.76)
А я всегда выбирал кредит на этом сайте, https://cashtoyou.com.ua/offers/mikrozajmy/ главное вовремя погасить и всегда есть выбор под 0%. Во время карантина кредит онлайн под 0% очень кстати был для меня!
id165951-Віталій Козицький Віталій Козицький
Ось тут я неодноразово знаходив допомогу skywards.com.ua/ua/mfo Портал зібрав авторитетний список фінансових компаній, котрі готові видати кредит на вигідних умовах. Потрібно мати лише карточку будь-якого банку та підтвердити свою особу.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.