Голосування
Інтернет-магазини / Інтернет-магазин взуття
Будь ласка, виберіть у списку до 5 магазинов, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Показати ще 31 менш відомих магазинів
Додати
магазин
Видалити
магазин
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(15)
всі підряд | позитивні | негативні
id181723-Юлиана Викторовна Юлиана Викторовна
Зважаючи на ваші вподобання, я б радила звернутися до асортименту жіночих чорних кросівок www.adidas.ua/zhinki/vzuttya/krosivki/chornij від Adidas. Цей бренд відомий своєю якістю, комфортом та стилем, і чорні кросівки від Adidas не виключення.
По-перше, ці кросівки гарантують вам високий рівень комфорту. Adidas використовує передові технології у виробництві свого взуття, так що ви можете бути впевнені, що ваші ноги будуть відчувати себе комфортно протягом усього дня.
По-друге, вони дуже стильні. Чорний колір завжди виглядає елегантно та універсально, дозволяючи вам легко поєднувати їх з будь-якими образами – від спортивних до повсякденних.
По-третє, якість. Adidas славиться своєю якістю виробів, тому ви можете бути впевнені, що ваші кросівки будуть тривати довго і залишатися в ідеальному стані. Купуйте на офіційному сайті та ви точно будете задоволені.
id181413-Людмила Анатольевна Людмила Анатольевна
Багато цікавих варіантів, але обрати не так просто. Я зараз шукаю якісні чорні кросівки.
Bepa_Koвaль Bepa_Koвaль
мне нужно мерить
Відредаговано автором,
id174981-Артур Работа Артур Работа
Купить женскую обувь можно на платформе onlybutik
сандали, тапки, кеши, туфли onlybutik.com/genskaya-obuv-57/
id173170-Л. Даренко Л. Даренко
Раз уж речь про интернет-магазины обуви зашла, то отмечу так же Newbalance newbalance.ua/ , в котором я обычно покупки совершаю. Там и выбор достаточно большой, и цены не кусаются. Недавно брал там себе кроссовки для футбола.
id173304-Roman Saev Roman Saev
можно было на новый год из Китая заказать, там распродажа хорошая была
id173357-Миферрон Сенокосов Миферрон Сенокосов
хорошего качества обувь нужна, а не рухлядь
id173357-Миферрон Сенокосов Миферрон Сенокосов
Сейчас в каких скидки магазинах?
id165933-Demian Dex Demian Dex
Уже не однократно заказывал обувь в этом интернет магазине marathon.ua/men/obuv-men/. Заказывал много разной обуви так как неплохой выбор и ассортимент. Неоднократно заказывал на подарок своим близким. Очень понравилась обувь, как летняя, так и зимняя. За все время, которое заказывал обувь ни разу не разочаровался в этом магазине.
id165933-Demian Dex Demian Dex
В нашей семье покупка обуви всегда происходит совместно. Муж никогда не купит что-то без меня, да и я стараюсь всегда покупать обувь с ним, чтоб спросить его совета. На этот раз, мы купили мужу интересные кроссовки в этом магазине hadi.com.ua/brands/asics/. он с удовольствием носит, как в повседневной жизни, так и во время занятий спортом. О них я в этом отзыв вам расскажу более подробно.
Lisa_Buba (*.129.218)
Я очень долго искала магазины с резиновой обувью, и вот наконец — то нашла, тот магазин, где красивая, качественная обувь http://fotochki.com/vybiraem-rezinovye-sapogi-vmeste/. Здесь вам помогут подобрать и учесть все ваши пожелания. Для меня резиновая обувь является самой комфортной и качественной обувью, в этом я убедилась благодаря этому магазину.
Вячеслав (*.120.237) висловлюється про ТДСпорт
Не знайшов на вашому порталі дуже хорошого магазину tdsport.com.ua – купую там якісне взуття для своїх. Ціною та якістю задоволенний на всі 100 %. Відомі бренди Mizuno та Asics по супер цінам.
id169653-Рома Висоцький Рома Висоцький
Не знайшов на вашому порталі дуже хорошого магазину stepiko.com – купую там якісне взуття для сабе та дітей. Ціною та якістю задоволенний на всі 100 %.
Alyonka97 Alyonka97
в мире обуви брала. класс!!!
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.