Голосування
Сервіс-центр / Автосервіс, мережа СТО
Будь ласка, виберіть у списку до 3 мереж, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі

Додати
мережу
Видалити
мережу
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(18)
всі підряд | позитивні | негативні
felik felik
З моїм автомобілем трапилася неприємна історія – форсунки почали підводити. Не наважуючись відкладати, я вирішив звернутися до сервісу для реставрації форсунок ціна avtivna.com.ua/services_cat/remont-forsunok/ виявилась досить розумною. Вже на першому етапі мене вразила професійна діагностика поломки та чітке пояснення термінів та вартості ремонту. Після реставрації форсунок я відчув помітний приріст потужності та покращення економії палива. Досвід роботи з цим сервісом виявився на найвищому рівні, і я вважаю, що вони заслуговують на довіру.
sever21 sever21
У пошуках надійного сервісу реставрації форсунок. Мій автомобіль почав втрачати потужність і мені підказали, що проблема, можливо, у форсунках. Хтось може порекомендувати професійний центр, де швидко та якісно відновлять роботу мого двигуна?
id185447-alina aliana alina aliana
Поклеїла топову антигравійочну плівку за доступною ціною у vrs.kyiv.ua/service/zahysni-antygravijni-plivky/ як на мене то найкращий автосервіс у місті Києві, великий асортимент послуг, доступні ціни і кваліфіковані майстри
id181634-Hassan Rinn Hassan Rinn
Чтобы постоянно не обращаться в автосервис стараюсь самостоятельно ремонтировать мелкие неполадки в своем автомобиле. В этом мне помогает магазин Help Auto там покупаю запчасти для ремонта. Здесь можете заказать себе выхлопную систему subaru impreza wrx sti helpauto.ua/c1/vyhlopnaya-sistema/filter/autobrand_subaru/mo… по хорошей цене. Можете быть уверены, качество хорошее.
id181635-Saskko orell Saskko orell
Мне нужна выхлопную систему subaru, где можно заказать качественный для автомобиля?
id175397-Игорь Макар Игорь Макар
Я в автосервисы тоже довольно-таки часто обращаюсь, так как то одно ремонтировать нужно, то другое....Вот буквально недавно стёкла тут avtostekla-mkad.ru заказывал. Выбрал услугу сразу с установкой, так дешевле всё обошлось и быстрее по времени.
id180915-Misha Gavriluk Misha Gavriluk висловлюється про Автосервис Oiler
Лучший детейлинг центр в Киеве lab13.com.ua/ . Предоставляют услуги: оклейка пленкой, детейлинг, тюнинг, тонировка и защита авто и установка разного роду доп оборудования.
Anton_K. Anton_K.
Если в вашем авто плохо греет печка вот есть хорошие ребята рекомендую: <a href="www.0332.ua/list/346269">промывки радиатора печки автомобиля</a>
Anton_K. Anton_K.
Отличное СТО рекомендую, ремонтировал тут рулевую рейку и производил чистку печки авто без снятия. Ребята молодцы, все сделали быстро и качественно на новейшем оборудовании такого я еще не видел. Очень рекомендую обращайтесь: rst.biz.ua/
id160639-Сергей Дмитров Сергей Дмитров
По ремонту амортизаторов обращаюсь на проверенное СТО Санавто sanavto.com/ делают качественно и недорого
bromsky bromsky
Сейчас, кстати, узнал про сто для гибридов в Киеве. Давно искал для своего Приуса специализированное сто, которе смогли бы правильно и точно диагностировать состояние батареи и дать рекомендации по устранению всех ошибок. В Киеве посоветовали отличное СТО для моего гибрида: auto-future.land/tovary/ . Заменили несколько бабмуков. Я доволен, машина довольна – всем рекомендую!
Відредаговано автором,
id171665-Михаил Гаврилюк Михаил Гаврилюк позитивно висловлюється про Автосервис Oiler
Сейчас автосервисов (СТО) очень много по Киеву, но 75% это гаражные СТО которые за минимум типа делают максимум но по факту могут сделать даже хуже чем было. Лучше обратитесь в автосервис Тесла checkauto.com.ua/ . Они заниматься обслуживанием не только электрокаров но и обычных авто.
Запомните, скупой платит дважды.
posewac posewac
Ну довольно тяжело сейчас найти качественный, попробуй съездить на Жмеринскую. Там вроде прилично все делали, у меня знакомый бампер ремонтировал. Сделали отлично и не особо дорого. У него трещина получилась на весь бампер, в бардюр не удачно въехал.
id165817-Рашид Петров Рашид Петров
Лучший автосервис в Киеве находится на Троещине. Искренне рекомендую auto-service.org.ua
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.