Подарунок!
Проголосуйте у 150 номінаціях щоб отримати подарунок!
Активні респонденти гарантовано отримають подарунки з призового фонду на вибір!
Голосування
Сервіс-центр / Автосервіс, мережа СТО
Будь ласка, виберіть у списку до 3 мереж, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі

Додати
мережу
Видалити
мережу
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(8)
всі підряд | позитивні | негативні
bromsky bromsky
Сейчас, кстати, узнал про сто для гибридов в Киеве. Давно искал для своего Приуса специализированное сто, которе смогли бы правильно и точно диагностировать состояние батареи и дать рекомендации по устранению всех ошибок. В Киеве посоветовали отличное СТО для моего гибрида: auto-future.land/tovary/ . Заменили несколько бабмуков. Я доволен, машина довольна – всем рекомендую!
Відредаговано автором,
id171665-Михаил Гаврилюк Михаил Гаврилюк позитивно висловлюється про Автосервис Oiler
Сейчас автосервисов (СТО) очень много по Киеву, но 75% это гаражные СТО которые за минимум типа делают максимум но по факту могут сделать даже хуже чем было. Лучше обратитесь в автосервис Тесла checkauto.com.ua/ . Они заниматься обслуживанием не только электрокаров но и обычных авто.
Запомните, скупой платит дважды.
posewac posewac
Ну довольно тяжело сейчас найти качественный, попробуй съездить на Жмеринскую. Там вроде прилично все делали, у меня знакомый бампер ремонтировал. Сделали отлично и не особо дорого. У него трещина получилась на весь бампер, в бардюр не удачно въехал.
id165817-Рашид Петров Рашид Петров
Лучший автосервис в Киеве находится на Троещине. Искренне рекомендую auto-service.org.ua
doomster doomster висловлюється про Бош Авто Сервіс
Из списка проходил сервис только на АТЛ и на Бош. Возможно это зависит от конкретного СТО, но если что, то я за Бош Авто Сервис Бровакар.
Татьяна (*.4.196)
С изготовлением автомобильных ключей для моей машины, легко справились работники автосервиса carservice.org.ua/izgotovlenie-avtomobiln….
KVENTO KVENTO
Ремонт и реставрация тормозных суппортов СТО СУППОРТ sto-support.kiev.ua/
Cawka Cawka
В наш час мабуть все ж простіше і дешевше потроху переходити від інтернет товарів до інтернет послуг, я вже і сам почав таке практикувати на прикладі запчастин для турбін turborotor.com.ua/catalog/zapchasti-dlja-… та їх відновлення
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.