Голосування
Житло та нерухомість / Приміський житловий комплекс комфорт-класу
Будь ласка, виберіть у списку до 4 житлових комплексів, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Показати ще 18 менш відомих житлових комплексів
Додати
житловий комплекс
Видалити
житловий комплекс
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(2)
всі підряд | позитивні | негативні
Mилaнaнa Mилaнaнa
А мені дуже сподобалась турбаза Ватерлоо. Тут ми собі організувати чудовий відпочинок у передмісті Дніпра waterloovillage.com.ua/object/vip-cottage/ для всієї сім’ї у VIP Cottage. Площа котеджу 250 кв. метрів.Тут чотири спальні, простора вітальня, камін, кухня, джакузі, зона барбекю. Веранда та вбиральня в кожній спальні. Всім було достатньо місця, котедж розрахований на комфортне проживання до 10 осіб. Сніданок та басейн включені у вартість номера. З вікна номера видно річку, де можна порибалити. А ще тут на території комплексу знаходиться шикарний екопарк з тваринами. Дітям там сподобалось гуляти.
id175397-Игорь Макар Игорь Макар
А я саме вирішую, куди на відпочинок відправитись.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.