Голосування
Магазини техніки / Супермаркет електронної цифрової техники
Будь ласка, виберіть у списку до 2 магазинов, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі

Додати
магазин
Видалити
магазин
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(6)
всі підряд | позитивні | негативні
Solti Solti
Замовляю продукцію Dell тут www.solti.ua/dell-emc-gold-partner-2/
Відредаговано автором,
Олег (*.42.97)
Досить мало тут компаній, як на розділ магазинів техніки. Корисно було б перехрещення категорій, щоб магазин типу iOn потрапили і в розділи Життя міста і в Послуги, а також в категорії, як от Інтернет-магазин ion.ua
Відредаговано автором,
detektorilji detektorilji
Нужно ещё добавить раздел интернет-магазины сетевого оборудования и добавить туда 2 магазина – ntools.com.ua/ и ubiquiti.net.ua/
Тамарец (*.103.26) висловлюється про City.com (Unitrade Group)
Мне больше нравится магазин Denika – у них очень хорошие цены на технику. Даже если сравнить стоимость ТВ приставки denika.ua/category/tv-pristavki в Денике и в Мойо – разница более чем ощутима.
NatalkaD NatalkaD негативно висловлюється про City.com (Unitrade Group)
Не советую СитиКом..
там товар б/у
Kaтo Kaтo
Дякую, Дізналась про нові імена для себе на українському ринку
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.