Голосування
Життя міста / Заклади краси та здоров’я / Онкологічна клініка
Будь ласка, виберіть у списку до 2 компаній, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі
Деталі

Додати
компанію
Видалити
компанію
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(3)
всі підряд | позитивні | негативні
kvitka2000 kvitka2000
Лежачим та тяжкохворим пацієнтам регулярно потрібно проходити обстеження, нові етапи операцій, медичних заходів. Транспортування людей, стан яких залежить від кваліфікованого медичного супроводу, — важке завдання. Але вирішити її можна. Компанія «МедТаксі» пропонує повний комплекс послуг: це транспортування тяжкохворих пацієнтів у спеціалізованому транспорті, зі створенням спеціальних умов, у супроводі досвідчених профільних медиків. medperevozka.kiev.ua/medychne-transportuvannya-tyazhkokhvory…
id169144-Ирина Шевела Ирина Шевела
Все равно за границей самые лучшие клиники для лечения онкологии. Вот Топ 10 лучших клиник Германии на Booking Health bookinghealth.ru/blog/medicinskiy-turizm/reytingi-klinik/301… . В таких клиниках берутся за лечение самых сложных случаев онкологии, от которых отказываются в Украине.
id175265-James Siverson James Siverson
Конечно же по опыту скажу, что лучшая это клиника Спиженко. Хочу поблагодарить специалистов, которые тут работают. Реально помогли очень моей жене, у которой был рак груди 2 степени. Сразу быстро начали комплексно лечить, да и даже сама атмосфера в клинике дружелюбная, там легче идти на поправку. Моя жена уже здорова и передает им отдельную благодарность.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.