Голосування
Доставка і перевезення / Кейтерінг
Інформація Кейтеринг (catering; від cater «поставляти провізію») — галузь громадського харчування, пов’язана з виїзним наданням послуг, на визначеному клієнтом місці. Під кейтерингом мається на увазі не тільки приготування та доставка їжі, але й обслуговування, сервіровка, оформлення столу, розлив і подача напоїв гостям і тому подібні ресторанні послуги.
Будь ласка, виберіть у списку до 5 компаній, які ви з особистого досвіду вважаєте найкращими та заслуговуючими найбільшої довіри. Яких ви із задоволенням порекомендуєте своїм друзям і колегам.
Деталі
Деталі
Показати ще 47 менш відомих компаній
Додати
компанію
Видалити
компанію
Idea Схоже, ви ще не зареєстровані на FAVOR.com.ua. Після підтвердження голосу, вам потрібно буде ідентифікувати себе, щоби голос було зараховано.
Коментарі(6)
всі підряд | позитивні | негативні
id170305-Рита Громова Рита Громова
Ми влаштували зустріч однокласників у Чернігові, та обмежилися гарною доставкою піци chernigiv.monopizza.com.ua/ Тепер можу залишити про ресторан Monoпіца найпозитивніший відгук! Піца була неперевершена! Дуже смачна та соковита! Щиро кажучи, я таку більше ніде не пробувала! Всім рекомендую!
id173375-Макар Слипченко Макар Слипченко
Я можу всім рекомендувати чудовий кейтеринг у Львові chef.lviv.ua/ Вони добре організували наш корпоратив і зробили його незабутньою подією. З моменту першого звернення до них організація співпраці була бездоганною. Меню було різноманітним та задовольнило смаки всіх учасників нашого заходу. Шеф-кухар та його команда виявили високий професіоналізм, готуючи страви зі свіжих та якісних продуктів. Співробітники компанії Chef зробили наш корпоративний івент особливим та незабутнім. Усі залишилися дуже задоволені!
Aлeкcaндp_Жapкoв Aлeкcaндp_Жapкoв позитивно висловлюється про Фігаро-Кейтерінг
Хорошие ребята!
Alena_Lysenko Alena_Lysenko
Фигаро-кейтеринг — доступно, качественно, красиво и вкусно.
alibaba alibaba позитивно висловлюється про Классик
дуже приємні відношення з компанією «Классик», дійсно вони нас здивували
Невідомий
Заказывал фуршет в компании «Операция Ы», все понравилось, получилось не дорого, приятное обслуживание, рекомендую!!!
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
За Проти
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.