Look at leftБудь ласка, виберіть номінацію конкурсу (зі списку ліворуч), щоб переглянути перелік номінантів, відзначити найкращих учасників, що заслуговують звання «Фаворит року – 2024».

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2023 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Коментарі(259)
utilmind utilmind до Cayл_Taтьянa
Нет, ещё не кончились, просто с вашего IP было много запросов призов за недавнее время и сработала блокировка.

Мы понимаем причину, потому что вы как и многие другие респонденты FAVOR.com.ua используете публичный VPN от браузера Opera Mini (который подменяет реальный IP), но блокировка срабатывает автоматически. Это чисто техническая, программная проблема, мы планируем исправить её в ближайшее время.
Cayл_Taтьянa Cayл_Taтьянa
А что подарки уже закончились?
Sant_Dan Sant_Dan з телефону
Sant Dan ( Гавриляк Валентина), я хочу вибрати свій подарунок, за проведене голосування, як це зробити?
tania (*.118.43) +1
доброго дня. чому я не можу взяти участь у конкурсі «фаворити успіху»? коли я входжу під своїм ім’ям, то інформація про конкурс зникає
Марина (*.198.229) з телефону
Спасибо Вам менеджеры за доставку в Германию))) Моя принцесса была на празднике Merry Christmas великолепная в вашем шикарном платье :-) Размер идеально подошёл. Сомневалась или заказывать так как вы очень далеко, но ни сколечки не пожалела. Спасибо вам и вашей команде. Хороших вам праздников.
domovy domovy
Как добавить магазин обуви Березка – подростковая, мужская, детская, женская обувь berezka181.com
silverprom9999 silverprom9999
Добрый день!Подскажите как добавить,наше предприятие в каталог-www.silverprom.com.ua/
utilmind utilmind до plusic9
Вже відповіли на ваш мейл.
plusic9 plusic9
Доброго дня! Пыдскажіть, як з Вами зв’язатися по питанню сертифіката на Покупон?
id163978-Дима Сантарский Дима Сантарский
Проверенный интернет магазин запчастей на автомобиль марки опель у gm-zapchast.com.ua/zapchasti_opel-vectra-vectra_a.html этих ребят
vallpower vallpower
А как добавить компанию, – www.gayka.com.ua?
monja monja до utilmind
Дякую, попробую
gogo gogo
Добрый день. Не нашел как добавить к Вам в каталог компанию по продаже стабилизаторов напряжения в Украине
www.electro100.com.ua как это сделать?
utilmind utilmind до Gookjhgas
Просто найдите подходящую номинацию (www.favor.com.ua/ru/vote/citylife/beauty-salon/) и найдите под списком ссылку «Добавить заведение». Там заполняете форму и добавляете.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.