Look at leftБудь ласка, виберіть номінацію конкурсу (зі списку ліворуч), щоб переглянути перелік номінантів, відзначити найкращих учасників, що заслуговують звання «Фаворит року – 2024».

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2024 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Коментарі(254)
krock krock
Оборудование для мини-пекарни, кондитерской промышленности, оборудования для пекарни, кафе и ресторана. От тестораскаток до расстоечных шкафов и противней. Доставка по всей Украине, гарантия производителя. Изготовление аксессуаров по требованию заказчика. prosfora.com.ua/ru/
id186193-Sergiy Kravchuk Sergiy Kravchuk
Прокат автомобілів www.autoprokatua.com/
Oля_Швидкo_cepвиc Oля_Швидкo_cepвиc
Услуги сантехников и электриков полный пакет услуг на shvydkoservice.com/
lavarommagic lavarommagic
Привіт дівчата, у нас в інтернет магазині lavaromamagic.com.ua/katalog/, ви знайдете все необхідне для догляду за волоссям, шкірою, обличчям, вашими ніжними ручками та іншу косметику, а також у нас є свою інстаграм сторінка www.instagram.com/lav_aroma_magic, де ви зручно зможете з телефону полистати весь асортимент.
Magic_Hair Magic_Hair
Шановні відвідувачі. Підтримайте нову студію краси в Ірпені яка відкрилась під час війни magic-hair.com.ua/ . Завчасно подякували
id186032-Таня Таня +1
Найкраща юридична фірма, яка допомогла мені у вирішенні пенсійного питання – це юридична компанія Флагман lawflagman.com.ua/services/fo.html. Професійна консультація і адекватні ціни. Найкращий юридична компанія в місті Києві.
Відредаговано автором,
Victoria789 Victoria789 до Анна Артемида
яке місто??
id186052-MVS Archive MVS Archive
Профессиональный и опытный персонал этой фирмы сделал процесс получения визы edmansco.com/tier-2-visa-general/ гораздо менее стрессовым. Я рекомендую их всем, кто ищет помощь в этой области.
id186023-Роман Данченко Роман Данченко
Дуже хороший вибір флаконів для парфумерії – royalparfums.com.ua/flakony-blottery-pakety/
id183441-Swallow Handmade Swallow Handmade
swallow-jewelry.com/ – Swallow – прикраси які окриляють. Купуючи прикраси ручної роботи, ви не тільки підкреслюєте свою індивідуальність, а отримуєте частинку творчості, натхнення та індивідуального підходу до кожної прикраси.
На цій сторінці Ви можете ознайомитись як товарами в наявності, так і на замовлення. Ви маєте можливість вносити побажання за розміром чи кольором прикрас та отримати приємні знижки при замовленні кількох прикрас.
id184628-Ася Свиридова Ася Свиридова
Простатит – серьезное заболевание, которое требует надежных и эффективных решений. Аптека www.add.ua/medicamenti/urologicheskie-preparaty/prostatit/ предлагает широкий выбор урологических препаратов, специально разработанных для борьбы с этим недугом. Вот некоторые из наиболее рекомендуемых препаратов, которые вы можете приобрести на сайте
bestmasterpc bestmasterpc +1
Сервис компьютеров comp-service.kiev.ua
bestmasterpc bestmasterpc
Обслуживание, настройка и ремонт ноутбуков в Киеве comp-service.kiev.ua/remont-noutbukov-kiev.html.
Відредаговано автором,
finstream-ua finstream-ua
Приватні ветеранські облігації – спільний проєкт громадської організації «Асоціація підприємців-ветеранів АТО» та фінансової компанії «К2000», яка працює під брендом FinStream – фінансування національного ветеранського бізнесу в умовах війни, шляхом розміщення приватних ветеранських облігацій (корпоративні облігації ТОВ «К2000» з цільовим використанням) >> finstream.ua/pryvatni-veteranski-obligaciyi/
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.