Look at leftБудь ласка, виберіть номінацію конкурсу (зі списку ліворуч), щоб переглянути перелік номінантів, відзначити найкращих учасників, що заслуговують звання «Фаворит року – 2024».

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2023 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Коментарі(259)
Oлeг04 Oлeг04 з планшету
Здравствуйте все! Простите пожалуйста, как связаться с квартал 95 из России? Не могу ни по телефонам связаться, ни на почту написать, все заблокировано? Но мы же не все тут кремлеботы...
sultan07 sultan07 +2
Проголосовал за 150 номинаций. Как получить подарок? Ни где нету...
id161182-Volodimir Lord Volodimir Lord
Якісна продукція від виробника «Королівський Смак»....Люблю смакувати цю продукцію .
«Korolivskoi Produktsii»,korolivska-sluzhba.zakupka.com/
Ksushik Ksushik з телефону +2
Хотелось бы написать комментарий касательно акций. Я, как экономист, могу сказать точно, что у нас в Украине акции, скидки ненастоящие. Сначала товар наценяют на 150%, а потом делают акционную скидку на 50%. Отсюда и очевидное качество товара. Иногда товар можно дешевле купить без скидки. Вот такая картина.
id160997-Al Go Al Go
«ДАЧНИК» Интернет-магазин электро и бензоинструмента. Подробнее: dachnik.in.ua/
mc2019 mc2019
Было бы чудесно добавить промышленную группу товаров под наш магазин multiconnect.com.ua
В наличии широкий ассортимент шлангов пвх и пу, рукавов высокого давления и гидравлических соединений
radonoptima radonoptima
Народ, я долго искал магазин подшипников и наконец нашел вот здесь: tehnopolis.in.ua
Богдан (*.177.202)
Очень классный магазин мебельной фурнитуры, вешалок настенных в стиле лофт gruar.com.ua Рекомендую!
Богдан (*.177.202) до Cawka
А я купую спортивне взуття в інтернет магазині playfootball.com.ua/butsy5 – великий вибір, бистра доставка
woodman (*.247.55) +1
Здравствуйте. Было бы неплохо сделать раздел «Деревообрабатывающее оборудование» куда можно бы было добавлять компании которые занимаются продажей или производством инструмента и станков связанных с деревом и мебельной промышленностью. Например компания Станкомплект (stancomplect.com.ua) как раз занимается продажей оборудования, расходников и режущего инструмента. Сейчас большой популярностью пользуются станки фирмы WDMAX, которые компания Станкомплект официально представляет на рынке Украины.
jorkin jorkin
Здравствуйте, уважаемая администрация!
В категории «Строительство» нет рубрики производителей строительного оборудования, собственно и компаний, которые занимаются его продажей. Подскажите, как возможно добавить ведущие компании в отрасли, которые производят вышки-туры, строительные леса: Наш продукт – ianp.com.ua , Компания Вышка – vyshka.kiev.ua
Відредаговано автором,
utilmind utilmind до Диaнa2018
Диана, конечно, это не слишком потребительская номинация, скорее экспертная, поскольку вряд-ли у среднего обывателя есть объективное мнение относительно самой лучшей компании, занимающейся профессиональным оборудованием для деревообработки. Тем не менее, есть возможность добавить её в каталог и провести опрос мнения отраслевых специалистов.

Пожалуйста, свяжитесь с нами, чтобы сообщить об игроках в этой рыночной нише. Более подробно о добавлении категории на www.favor.com.ua/ru/method/nomination/#pa…
Диaнa2018 Диaнa2018
Уважаемая администрация сайта! Не нашёл нигде рубрики «Деревообработка» или «Деревообрабатывающая отрасль» и очень жаль. Украина, в том числе, лесопромышленная страна и в Киеве, в частности, много предприятий, изготавливающих оборудование для деревообработки. Одно из них – arbor.kiev.ua – делает оборудование не хуже, а то и лучше западных аналогов, не говоря уже о китайских)
Виктор (*.208.137)
Сайт по уборке помещений в Киеве области cl.san-dezservis.pro у нас самые сучшие цены
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.