Look at leftБудь ласка, виберіть номінацію конкурсу (зі списку ліворуч), щоб переглянути перелік номінантів, відзначити найкращих учасників, що заслуговують звання «Фаворит року – 2024».

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2024 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Коментарі(254)
id180997-Elena Mavrova Elena Mavrova
Рекомендую магазин косметики cosibella.com.ua/ – офіційний представник The Ordinary, Cosrx і Timeless в Україні.
Відредаговано автором,
ACS ACS до Alina Koson
Еще вот этот cooling.com.ua/p1101295190-patrubki-pechki-renault.html хороший, проконсультировали по патрубкам на высшем уровне
id180684-Егор Бяхов Егор Бяхов
А мы предлагаем пройти курс англ языка на нашей платформе englishpapa.com/ , которая была специально разработана для боль шего количества желающих обучаться и повышать свои навыки не тольок в языке, но ии практиковть их в реальной жизни, при чем не посредством интернета, а на своей текущей работе, либо же в своей профессиональной области
Ira0710 Ira0710
Мы предлагаем широкий ассортимент продукции под печать как на текстиле (футболки. кепки, регланы, хуи) а также сувенирная продукция (ручки, карандаши, кружки, бокали). В работе используются качественные материалы и высокотехнологичное оборудование. В компании работают только профессионалы с многолетним опытом. Сплоченный коллектив и современные технологии, а также забота о каждом клиенте позволяют нам всегда отдавать заказы в сроки.

В «PodarokPrint» очень доступные цены и привлекательные акционные предложения, которые побуждают заказчиков возвращаться к нам снова и снова.

Мы дорожим своим клиентом и его интересами!

Переходите и сами в этом убедитесь podarokprint.com.ua/
id180299-Alina Koson Alina Koson
Автозапчасти можно покупать на сайте zakroot.com/
id179924-omf1g info omf1g info
Приглашаем посетить магазин оригинальных футболок mizantrop.store
Оригинальные футболки с необычными надписями для креативных мужчин и девушек
Відредаговано автором,
Євгeн008 Євгeн008
Ваше авто на mymycars.com/
Roman_Kirillov Roman_Kirillov
Возможность получения дополнительного дохода в свободное время.
Вакансии курьера
Roman_Kirillov Roman_Kirillov
Продлить срок действия договора кредит и получить дополнительные деньги через рефинансирование.
nik_vovk nik_vovk
Случайно заказал не тот размер который мне был нужен.
Новая, в пользовании не была – Коронка сверлильная CEDIMA Easy-Cut 82мм.
Заказывал здесь – almaznaya-koronka.com.ua/almaznye-koronki/
Отдам дешевле чем на сайте.
м3654ммм м3654ммм
vilkovo.net/

отдых в одесской области
choice choice
Ищете натуральные продукты такие как какосметика, здоровое питание и еще много полезностей? Тогда вам обязательно нужно посетить магазин choice.if.ua/shop/
Здесь можно найти все что вас интересует от украинского производителя компании Чойс а так же бренд White Mandarin
Alexandra.Boychuk Alexandra.Boychuk
Также можете почитать статью buduysvoe.com/publications/must-visit-cikavi-kursy-ta-l-0 Инновации для бизнеса, идеи , кратко о трендах в мире, советы от специалистов
id178021-Anna Nikitina Anna Nikitina -1
Психолог | Онлайн

Запутались в себе? Пытаетесь понять, куда вы движетесь и как наладить отношения с окружающими и этим миром?
Хотите спокойно любить и работать без тревоги и страхов? А также наслаждаться жизнью и быть счастливым человеком?

Или, возможно, у вас свой жизненный запрос на консультацию с психологом?

Я работаю в первую очередь с человеком и любыми его проявлениями в жизни. Каждая ситуация уникальна и требует индивидуального подхода.

Есть опыт в решении таких проблем:
-депрессия;
-страхи и фобии;
-тревоги и панические атаки;
-заниженная самооценка;
-конфликты на работе и в семье;
-утрата близких;
-проблемы во взаимоотношениях;
-невротическое расстройство личности;
-психосоматика.

В своей работе соблюдаю этический кодекс психотерапевта.
Все услуги конфиденциальны.

Украинская общественная организация «Институт развития символдрамы и глубинной психологии».
Сертификаты основной и средней ступени символдрамы.

Стоимость консультации 400грн.

Звоните – +380955963508 (Телеграм, viber, whatsapp)
Можно написать в любой мессенджер.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.