Look at leftБудь ласка, виберіть номінацію конкурсу (зі списку ліворуч), щоб переглянути перелік номінантів, відзначити найкращих учасників, що заслуговують звання «Фаворит року – 2024».

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2024 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Коментарі(254)
id175736-Татьяна Красовская Татьяна Красовская +1
Усім привіт! Поспішаю поділитися приємною новиною. Ось що я знайшла. Чарівний посуд на цьому ресурсі fortuna-opt.com.ua/. А як тобі?
id175560-Andrii Melnyk Andrii Melnyk
Подскажите пожалуйста как добавить в ваш катало свою компанию mimikids.com.ua ?
id174346-Alex Sigls Alex Sigls -1
Очень интиресный факт. Огромное спасибо автору за такую хорошую и полезную статтю. Нехватало немного денег взял на 2 платежа без комисий и %. Я недавно брал себе Galaxy a51 со скидкой отичный смартфон сам тут покупал и вам рекомендую. q-techno.com.ua/shop/telefony-mobil-nye/virobnik_samsung
Не на правах рекламы я бесплатно подарю всем читателем многоразовый промо на скидку 11Z213Q100
Idnew Idnew
Как добавить свою компанию Химчистки ковров и клининга в Киеве и регионе www.koverchist.com/?utm_source=backlink
Екатерина (*.145.228)
Не нашла категорию, чтобы добавить SMM-агентство в Киеве Kiwi agency https://www.kiwiagency.com.ua/. Подскажите, как добавить это агентство?
Олег (*.150.54)
Как добавить свою компанию Бюро переводов Эксперт, регион – Киев https://expertperevod.com/
id173480-Gradius Лестницы в до Gradius Лестницы в до
хотел бы добавить свою компанию по изготовлению лестниц в дом: stupeni.kiev.ua/ в список голосования, но нет подходящей рубрики, как можно исправить?
alacran3d alacran3d
Чи не плануєте розширити розділ «Послуги»? Наприклад додати в цей розділ категорію «Послуги з дизайну та архітектурне проектування», пропоную для початку додати студію vio-design.kiev.ua/ Користувачам ресурсу було б не зайве дізнатись про таку сферу послуг та голосувати за ту, яка быльш сподобалась.
Денис (*.246.248)
Заказ воды в Одессе на сайте https://woda.od.ua/
Відредаговано автором,
id170512-Help Apple Help Apple
нам если нужно мы чехлы на macbook isupport.kz/shop/cases-macbook покупаем только в isupport компании
Катя Юсти (*.143.198) +1
Клиника эстетической медицины и клеточной терапии в Киеве https://coolaser.clinic/ . Возвращают тела к молодости)
лapa_гyбepмaнн лapa_гyбepмaнн -1
Всем привет. Делаю ремонт в квартире. Нахожусь в выборе покупки фотообоев для стен. Нашла нормальный магазин, там предлагают покупать вот эти фотообои в гостиную luxury-textile.ua/categories/fotooboi/gostinaya/ цены ц них хорошие, большой ассортимент. Кто-то может подсказать норм не норм?
id171186-Слава Vector Слава Vector -1
Проектор www.proektor.org/products/portativnyj-proektor/ прибыл в течение двух дней с момента размещения заказа. С отличным современным сервисом отслеживания. Очень рекомендую любому.
golos golos -1
Помогите проверить насколько это хороший ведущий sviato.org/
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.