Look at leftБудь ласка, виберіть номінацію конкурсу (зі списку ліворуч), щоб переглянути перелік номінантів, відзначити найкращих учасників, що заслуговують звання «Фаворит року – 2024».

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2023 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Коментарі(259)
Magic_Hair Magic_Hair
Дівчата, як часто ви відновлюєте волосся? Я маю на увазі послуги ботокс для волосся чи кератинове вирівнювання як тут magic-hair.com.ua/
Romashkov Romashkov
Чи є хто надає схожі послуги по прибиранню могил як тут derevo-pamyati.com.ua/ ?
Mишeль Mишeль
Балдею от духов Роял Парфумс, мои любимые – royalparfums.com.ua
id183809-Марина Архипенко Марина Архипенко
Я обирала тут, мені сподобався і вибір matras-sonline.com.ua/ і те що доставили дуже швидко .
id183809-Марина Архипенко Марина Архипенко +1
Я обирала тут, мені сподобався і вибір і те що доставили дуже швидко matras-sonline.com.ua/
Sarana_Miracle Sarana_Miracle
Красивая, стильная и необычная ювелирная бижутерия испанского бренда Sarana saranamiracle.com/
Такие украшения станут долгожданным подарком для любимой девушки. Украшения на шею, браслеты, серьги – основной ассортимент интернет-магазина. Уникальные куклы-подвески, которые привлекут тысячи взглядов и подарят Вам ощущение уверенности и хорошее настроение.
bestmasterpc bestmasterpc
Ремонт компьютеров и ноутбуков comp-service.kiev.ua/ Комп-Сервис Киев
marcottericheso marcottericheso
Hello
FeelGood FeelGood
Сервис подбора психологов – mefeelgood.com/. Тщательный отбор специалистов, выбор удобного времени, решение вашего запроса.
Mapiя_Дoнcькa Mapiя_Дoнcькa
Авторинок в Україні. Продаж авто з пробігом на Ukr.Zone. Завжди актуальна база оголошень, швидкий спосіб додати авто на продаж з будь-якого пристрою, графік порівняння цін. Безкоштовно можна додати будь-яку кількість оголошеннь. Деталі тут ukr.zone/ .
id182658-anastasiya myliar anastasiya myliar
Интернет-магазин товаров для дома Treetshave предлагает клиентам разнообразный ассортимент продукции от мировых производителей. Каталог товаров из Польши включает в себя товары по максимально выгодным ценам для потребителя! Посмотреть каталог можно на сайте treetshave.com/britva .
Argelini Argelini
Мы с семьей обратились в клининговую компанию в Одессе Домашний Уют home-service.od.ua/ , чтобы они помогли нам с уборкой дома. Мы остались очень довольны их работой, и благодаря им наше жилье стало выглядеть намного лучше, чем раньше.
bromsky bromsky
Кращі кафе Бориспіля тут tarakan.org.ua/uk/city/boryspil/ . Є великий вибір працюючих закладів
id182359-Мирослава Кот Мирослава Кот
Приглашаю посетить магазин профессиональной косметики Japan Shampoo japan-shampoo.com.ua – здесь большой выбор косметических средств по уходу за волосами, лицом и телом
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.