Look at leftБудь ласка, виберіть номінацію конкурсу (зі списку ліворуч), щоб переглянути перелік номінантів, відзначити найкращих учасників, що заслуговують звання «Фаворит року – 2024».

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2023 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Коментарі(259)
Gookjhgas Gookjhgas
Добрый день. Не нашел как добавить к Вам в каталог компанию салон красоты в Киеве
ladyspace.com.ua как это сделать?
utilmind utilmind до Bioлeттa
Доброго дня! Ми відправляємо подарунки для найактивніших респондентів двічи на місяць. Після відправлення ви отримаєте штрихкодовий ідентифікатор Укрпошти для відстеження подарунку. У будь якому разі, незважаючи на можливі затримки до двох тижнів, всі все отримують.

Зараз триває 4 етап народного голосування, яке визначить Фаворитів року, ви вже можете взяти в ньому участь. Дякуємо!
Bioлeттa Bioлeттa з телефону
Доброго дня!Брала участь у конкурсі «Фаворити успіху»,подарунок так і не прийшов. Хотілось би і далі приймати участь у конкурсах і обирати фаворитів
huhubevin huhubevin
Круть))
shapovalovakate shapovalovakate до utilmind
Спасибо)
utilmind utilmind до shapovalovakate +1
Добрый день! Ещё не успели отправить, поскольку ответственная за это сотрудница была в отпуске. Но на этой неделе обязательно отправим и вышлем код отслеживания. Сожалеем о задержке, но пожалуйста, не переживайте. Всё отправляется в итоге.
shapovalovakate shapovalovakate
Здравствуйте! Участвовала в опросе 26.07, пришло уведомление на эл. почту, что вскоре мне отправят подарок. Но на сегодняшний день подарок не пришел. Хочу уточнить информацию по этому поводу. Куда можно обратиться?
Svitka Svitka до utilmind
Благодарю
utilmind utilmind до Елена (*.111.201) +1
Магазины одежды есть в разделе «Жизнь города»: www.favor.com.ua/ru/vote/citylife/
сергій (*.37.123)
де можна купити мазь тітріол
id161950-Роман Роман Роман Роман
Добрый день. Не нашел как добавить к Вам в каталог компанию по прокату автомобилей в Украине
www.autoprokat.net.ua как это сделать?
utilmind utilmind до monja
Доброго дня! Будь ласка ознайомтеся з умовами участі в рейтингу та про те як додати нову категорію:
www.favor.com.ua/ru/method/nomination/
monja monja
Доброго дня, а чи є у вас розділ для веб студій? Хочу додати studio-creative.com.ua
id161869-Dmytro Ternovyi Dmytro Ternovyi
Доброе время суток! Подскажите пожалуйста можно ли добавлять компании в список. Я бы хотел добавить www.uberem.com.ua/ в раздел клининговых компаний. Заранее спасибо за ответ.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.