Look at leftБудь ласка, виберіть номінацію конкурсу (зі списку ліворуч), щоб переглянути перелік номінантів, відзначити найкращих учасників, що заслуговують звання «Фаворит року – 2024».

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2024 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Коментарі(254)
smoke_house smoke_house +1
Хотелось бы добавить и компанию Smoke House, производителя коптилен, дымогенераторов, мангалов, грилей, дистилляторов – smokehouse.ua
rbard rbard +1
Я покупаю табак для кальяна и угли в интернет-магазине Дымный Джо www.smokyjoe.com.ua/ У них всегда хорошая цена и большой выбор товаров. Менеджеры приветливые и обслуживают очень быстро.
id166234-Константин Ясинецкий Константин Ясинецкий -1
Сорбекс покупаю и покупал. В предверии праздников. Он незаменимый помощник моему ЖКТ. Уникальные гранулы Сорбекса дают возможность быстро избавится от диареии, вздутия, тошноты, отравления, тяжести. Быстро попадает в организм,начинает работать изнутри организма и выводит токсины в наружу. На праздники самое то 100%. Препарат супер. Рекомендую
id165522-Пoлинa Лyтaшeвa Пoлинa Лyтaшeвa з телефону
Не согласна. Получив приз в первом квартале и подключена через Фейсбук я не регистрировались повторно..А получив на емейл письмо о возможности голосования сделала это 2й раз. И без наличия компьютера у вас в условиях не указано что голосуя с телефона и потратив свое время – вы не получите приз.
utilmind utilmind до Пoлинa Лyтaшeвa
Это защита от многократных повторных регистраций. Когда несколько человек пользуются одним персональным устройством (Samsung SM-J510H), нет возможности определить наверняка, разные ли это люди, или просто кто-то непорядочный регистрируется повторно ради получения приза.
id165522-Пoлинa Лyтaшeвa Пoлинa Лyтaшeвa з телефону
Почему перед началом голосования во 2м квартале показывали приз за участие в голосовании. А когда тут же начала во 2 квартале голосовать и набрав 150 голосов – приз отсутствует?
id163209-Hacтeнa Opexoвa Hacтeнa Opexoвa з телефону +2
Скажіть будь ласка а що конкурсу зараз немає?
harvest555ko harvest555ko
Та це не дуже важливо, оскільки мало хто вивчає на курсах по підготовці саме вставні слова в англійській мові englishprime.ua/uk/vvodnyye-slova-v-angliyskom/ але ми проводимо ці практикуми в ІнглішПраймі. Обов’язково приєднуйся до нас.
Анонімний коментатор (*.18.72)
нйс
Відредаговано автором,
utilmind utilmind до Cayл_Taтьянa
Нет, ещё не кончились, просто с вашего IP было много запросов призов за недавнее время и сработала блокировка.

Мы понимаем причину, потому что вы как и многие другие респонденты FAVOR.com.ua используете публичный VPN от браузера Opera Mini (который подменяет реальный IP), но блокировка срабатывает автоматически. Это чисто техническая, программная проблема, мы планируем исправить её в ближайшее время.
Cayл_Taтьянa Cayл_Taтьянa
А что подарки уже закончились?
Sant_Dan Sant_Dan з телефону
Sant Dan ( Гавриляк Валентина), я хочу вибрати свій подарунок, за проведене голосування, як це зробити?
tania (*.118.43) +1
доброго дня. чому я не можу взяти участь у конкурсі «фаворити успіху»? коли я входжу під своїм ім’ям, то інформація про конкурс зникає
Марина (*.198.229) з телефону
Спасибо Вам менеджеры за доставку в Германию))) Моя принцесса была на празднике Merry Christmas великолепная в вашем шикарном платье :-) Размер идеально подошёл. Сомневалась или заказывать так как вы очень далеко, но ни сколечки не пожалела. Спасибо вам и вашей команде. Хороших вам праздников.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.