Гості заходу
  
BackView “Awarding ceremony of the «Favorites of Success – 2014»”

Фаворитами Успіху щорічно стають лише найдостойніші, тому нагороди вони отримували також з рук достойних особистостей — молодих зірок української сцени, представників провідних ЗМІ своєї галузі та авторитетних Експертів. В гостях було безліч публічних і відомих людей України, які складають Журі Успішних Людей конкурсу. Вів шоу-програму «знавець містики» телеведучий Павло Костіцин.

Гості пригощалися фруктами і вином, а також французькими мінеральними водами Perrier і Vittel та натуральними соками від Сандори.

Також на захід були запрошені найактивніші учасники публічних онлайн-опитування, яке щорічно і безперервно триває на порталі www.FAVOR.com.ua. Запрошення на щорічне шоу отримують респонденти, які вказали своїх Фаворитів у не менш ніж у 100 номінаціях конкурсу (і які потрапили на відповідну Дошку пошани найактивніших респондентів). Таким чином організатори традиційно дякують всіх найбільш активних учасників народного журі, завдяки чиїм сукупним оцінками нам у результаті й стали відомі найкращи та найрекомендованіши торгові марки товарів та послуг, а також імена найяскравіших, представників української сцени.

CSV_3566
CSV_3566
CSV_3568
CSV_3568
CSV_3572
CSV_3572
CSV_3603 обрезать лишнее по периметру
CSV_3603 обрезать лишнее по периметру
CSV_3901
CSV_3901
CSV_3940
CSV_3940
CSV_4637
CSV_4637

Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.