Церемонія нагородження «Фаворитів Успіху – 2018»
  
НазадПерегляд всіх подій

Фотографії «Рейтинг народних уподобань «Фаворити Успіху»

Бекстейдж фото організаторів заходу :)
Бекстейдж фото організаторів заходу :)
Бекстейдж фото організаторів заходу :)
Бекстейдж фото організаторів заходу :)
Привітальна промова керівника конкурсу «Фаворити Успіху» Олексія Кузнєцова
Привітальна промова керівника конкурсу «Фаворити Успіху» Олексія Кузнєцова

У столичному театрально-концертному комплексі Freedom Hall відбулася щорічна престижна подія — XVI церемонія нагородження переможців рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху»!

Протягом усього 2018 року найкращі торгові марки України вибирали 3 журі: авторитетні галузеві спеціалісти (Експертне журі), відомі та публічні люди (Журі успішних людей), а також всі небайдужі Споживачі, які ділилися своєю думкою й особистим досвідом, рекомендували і вказували свій найкращий вибір на FAVOR.com.ua! Найкращі, найулюбленіші та найрекомендованіші бренди були представлені публіці у званні Фаворита Успіху – 2018 на шістнадцятому урочистому шоу вручення нагород.

Фаворити року були визначені за підсумками масштабного дослідження уподобань і були визнані найкращим вибором в своїх категоріях серед асортименту подібних пропозицій. Визначалися Фаворити дуже просто і прозоро — завдяки анкетуванню галузевих спеціалістів професійного журі (в якому всі експерти представлені організаторами поіменно), паралельно з Інтернет-голосуванням небайдужих споживачів на www.favor.com.ua (в ході якого, до речі, найбільш активні респонденти регулярно заохочуються призами).

Удостоїтися почесної нагороди можливо виключно за фактом отримання першого місця в рейтингу громадських уподобань і рекомендацій, який щорічно вибудовується відносно гравців ринку в декількох сотнях категоріях і публікується у відкритий доступ на FAVOR.com.ua. Протягом 2018 року в рамках дослідження уподобань українців було опитано понад 48 тисяч споживачів з усіх регіонів України, а також дві сотні експертів-професіоналів різних галузей ринку народного споживання.


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.