Look at leftБудь ласка, виберіть номінацію конкурсу (зі списку ліворуч), щоб переглянути перелік номінантів, відзначити найкращих учасників, що заслуговують звання «Фаворит року – 2024».

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2023 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Коментарі(259)
id183441-Swallow Handmade Swallow Handmade
swallow-jewelry.com/ – Swallow – прикраси які окриляють. Купуючи прикраси ручної роботи, ви не тільки підкреслюєте свою індивідуальність, а отримуєте частинку творчості, натхнення та індивідуального підходу до кожної прикраси.
На цій сторінці Ви можете ознайомитись як товарами в наявності, так і на замовлення. Ви маєте можливість вносити побажання за розміром чи кольором прикрас та отримати приємні знижки при замовленні кількох прикрас.
id184628-Ася Свиридова Ася Свиридова
Простатит – серьезное заболевание, которое требует надежных и эффективных решений. Аптека www.add.ua/medicamenti/urologicheskie-preparaty/prostatit/ предлагает широкий выбор урологических препаратов, специально разработанных для борьбы с этим недугом. Вот некоторые из наиболее рекомендуемых препаратов, которые вы можете приобрести на сайте
bestmasterpc bestmasterpc +1
Сервис компьютеров comp-service.kiev.ua
bestmasterpc bestmasterpc
Обслуживание, настройка и ремонт ноутбуков в Киеве comp-service.kiev.ua/remont-noutbukov-kiev.html.
Відредаговано автором,
finstream-ua finstream-ua
Приватні ветеранські облігації – спільний проєкт громадської організації «Асоціація підприємців-ветеранів АТО» та фінансової компанії «К2000», яка працює під брендом FinStream – фінансування національного ветеранського бізнесу в умовах війни, шляхом розміщення приватних ветеранських облігацій (корпоративні облігації ТОВ «К2000» з цільовим використанням) >> finstream.ua/pryvatni-veteranski-obligaciyi/
id184985-Alex HISTROV Alex HISTROV
HISTROV – это бренд, который является символом высокого качества и стиля в мире вышиванок. Я приобрела у них вышиванку с геометрическим орнаментом, и она стала моим любимым предметом гардероба. Каждая строчка вышивки на вышиванке сделана с такой аккуратностью, что это просто произведение искусства. Спасибо HISTROV за прекрасную вышиванку! histrov.com/
id184786-Анна Артемида Анна Артемида
Інтернет-магазин велосипедів velik-shop.com.ua/
Відредаговано автором,
Mapiя_Дoнcькa Mapiя_Дoнcькa
Добрий день! Обираю авто тільки на ukr.zone/uk/. Тут зібрано багато оголошень, зручний та простий дизайн. Подобається те, що є багато інформації про технічні характеристики автомобілей.
id184628-Ася Свиридова Ася Свиридова
Если вы ищете магазин, который предлагает стильную и качественную одежду по доступным ценам, то у нас есть отличная новость для вас! GoodStock – это магазин молодежной одежды, который сможет удовлетворить все ваши потребности в модной одежде.

GoodStock предлагает широкий ассортимент одежды для молодых людей, которые ценят стиль и качество. Здесь вы найдете все, что вам нужно, от базовых вещей до последних новинок сезона. Все товары проходят строгий контроль качества, чтобы гарантировать, что вы получите только лучшее.

Кроме того, GoodStock предлагает быструю и удобную доставку по всей Украине, а также возможность возврата товара в течение 14 дней, если он не подойдет вам по какой-либо причине.

Так что, если вы хотите обновить свой гардероб и создать стильные образы, то GoodStock – это магазин, который стоит посетить. Не упустите возможность стать настоящим модным знатоком и перейдите на сайт goodstock.com.ua/ уже сегодня!
id184549-jack sparrow jack sparrow
Best POS system for your small business to make your billing process easy with orderz POS billing software, and best pos billing software in india with best affordable price for all the small businesses. with 0 percentage of commission. create your online store now.
www.orderz.in/billing-software
id184373-Гырладжиу Мария Гырладжиу Мария
Вот это да!
Dima_D Dima_D
Круто!
finstream-ua finstream-ua
Фінансування малого та середнього бізнесу в Україні ( кредитування та інвестиції в МСБ ) ➽ finstream.ua
Відредаговано автором,
bestmasterpc bestmasterpc
Ремонт компьютеров в Киеве comp-service.kiev.ua мастерами компьютерного сервисного центра Комп-Сервис
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.