Look at leftБудь ласка, виберіть номінацію конкурсу (зі списку ліворуч), щоб переглянути перелік номінантів, відзначити найкращих учасників, що заслуговують звання «Фаворит року – 2024».

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2024 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Коментарі(254)
ped4enko ped4enko
Порекомендую новый магазин корейской косметики с увлеченной командой rozovayautka.com.ua/ ребята постараются чтобы вы остались довольны покупкой
PODEZD PODEZD
Матрасы от производителя: podezd.com.ua/matrasy-ru Заходи и выбирай!
Пpивaтнe_нayкoвo-тexнiчнe_пiдп Пpивaтнe_нayкoвo-тexнiчнe_пiдп
Производство уплотнителей любой сложности. У нас более 480 видом уплотелей, асортимент можете посмотреть на сайте olta-kiev.com.ua/node/1679
id169206-kievpost kievpost +1
Огромная просьба, добавить интернет магазин clatronic.com.ua в каталог.
annahaya annahaya +1
Искала себе белье на подарок. Парни сами выбирать не умеют, поэтому приходится подсказывать. Брендовое и качественное белье нашла в киевском магазине. Очень понравилось общение с менеджером. И посоветовали и с размерами помогли определиться. Удивило, что без проблем отправили наложкой. В общем крайне рекомендую. Матильда называется.
Відредаговано автором,
id169083-Денис Хисамутдинов Денис Хисамутдинов +1
Счетчики на воду по лучшей цене в Украине!
silverprom9999 silverprom9999
Силиконовый шланг, силиконовый шланг купить, силиконовая трубка, силиконовые трубки купить, силиконовый шланг пищевой, силиконовая трубка термостойкая, шланг, трубка
Відредаговано автором,
Anton_X Anton_X +1
Нашел хороший онлайн магазин с ювелирными украшениями от производителя, рекомендую цены реально ниже чем на маркетах
silverprom9999 silverprom9999 +1
Практически нет ни одного промышленного прозводства, где не используестся пищевая термостойкая резина
bromsky bromsky +1
Если кто-то заботиться об имидже своей компании. Значки, бейджы, шильды, а также награды и монеты. Все, что бы вашим сотрудникам было комфортно
id159650-Alex K Alex K +1
Чомусь я не бачу магазинів дверей та вікон. Додайте будь-ласка.
Хочу поділитися чудовим магазином де я замовляв вхідні та міжкімнатні двері для своєї квартири e-dveri.com.ua
Роман (*.145.130) +1
Додайте, будь ласка, компанію Greeg у Ваш каталог. Вони нам вже раз п’ятий постачають меблі. Гарна компанія, а у Вас у каталозі її чомусь немає. Ось їх адреса https://greeg.com.ua
Відредаговано автором,
olegrr olegrr +1
Я покупаю одежду для беременных на сайте mo-mama.org.ua/ самые дешевые цены.
Станислав (*.231.166) +1
Добрый день, мы Вас прекрасно понимаем, что сейчас у Вас нет потребности и Вы не планировали приобретение мебели. Но в дальнейшем Вам это пригодиться, а может даже предоставит возможность получить дополнительную выгоду для Вас через дилерские отношение от нас.)
Будем рады, если Вы хотя бы добавите нас в свои поставщики и учтёте нас при появлении потребности.
Мы ведущая компания «Вудус» по производству мебели. Продукция, предлагаемая фабрикой соответствует всем требованиям государственных стандартов по безопасности и качеству. Вся мебель подвергается механическим испытаниям в лабораторных условиях и имеет сертификаты соответствия. Специализируемся на производстве мебели для офиса, магазина, кухни, дома, кафе или складов ( столы, столешницы, стулья, шкафы, тумбы, полки, ресепшен , стеллажи, кровати, кухни, барные стойки, барные шкафы и многое другое, также возможен выбор из нашего ассортимента или по Вашим чертежам, которые максимально отвечают запросам покупателей, ведь основное требование к продукции — качество ). Производство осуществляется на станках немецких и итальянских фирм. Большинство из этих станков имеет компьютерное управление, что позволяет обеспечить высокое качество продукции и гарантию 3 года
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.