Look at leftБудь ласка, виберіть номінацію конкурсу (зі списку ліворуч), щоб переглянути перелік номінантів, відзначити найкращих учасників, що заслуговують звання «Фаворит року – 2024».

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2024 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Коментарі(254)
Sarana_Miracle Sarana_Miracle
Красивая, стильная и необычная ювелирная бижутерия испанского бренда Sarana saranamiracle.com/
Такие украшения станут долгожданным подарком для любимой девушки. Украшения на шею, браслеты, серьги – основной ассортимент интернет-магазина. Уникальные куклы-подвески, которые привлекут тысячи взглядов и подарят Вам ощущение уверенности и хорошее настроение.
bestmasterpc bestmasterpc
Ремонт компьютеров и ноутбуков comp-service.kiev.ua/ Комп-Сервис Киев
marcottericheso marcottericheso
Hello
FeelGood FeelGood
Сервис подбора психологов – mefeelgood.com/. Тщательный отбор специалистов, выбор удобного времени, решение вашего запроса.
Mapiя_Дoнcькa Mapiя_Дoнcькa
Авторинок в Україні. Продаж авто з пробігом на Ukr.Zone. Завжди актуальна база оголошень, швидкий спосіб додати авто на продаж з будь-якого пристрою, графік порівняння цін. Безкоштовно можна додати будь-яку кількість оголошеннь. Деталі тут ukr.zone/ .
id182658-anastasiya myliar anastasiya myliar
Интернет-магазин товаров для дома Treetshave предлагает клиентам разнообразный ассортимент продукции от мировых производителей. Каталог товаров из Польши включает в себя товары по максимально выгодным ценам для потребителя! Посмотреть каталог можно на сайте treetshave.com/britva .
Argelini Argelini
Мы с семьей обратились в клининговую компанию в Одессе Домашний Уют home-service.od.ua/ , чтобы они помогли нам с уборкой дома. Мы остались очень довольны их работой, и благодаря им наше жилье стало выглядеть намного лучше, чем раньше.
bromsky bromsky
Кращі кафе Бориспіля тут tarakan.org.ua/uk/city/boryspil/ . Є великий вибір працюючих закладів
id182359-Мирослава Кот Мирослава Кот
Приглашаю посетить магазин профессиональной косметики Japan Shampoo japan-shampoo.com.ua – здесь большой выбор косметических средств по уходу за волосами, лицом и телом
krock krock
Полипропиленовые мешки от украинского производителя Plasto. Прекрасный выбор для тех, кто хочет заказать оптом мешки под муку, зерно, пеллеты и так далее. Нанесение логотипов, эмблем, названий продукции, для которой изготавливается тот или иной мешок. Также в наличии есть сумки хозяйственные и сетки овощные для бытовых нужд. Если вы работаете на производстве, можете приобрести мешкозашивочную машину. Но всё же основной продукт компании Plasto – это мешки полипропиленовые: plasto.com.ua/meshki-polipropilenovye/
Ribachyga Ribachyga
Дело не столько в дорогах,сколько в перепадах температур, которые Бостик отлично переносит budmat.kiev.ua/download/bostik-fasad-system.pdf
Ribachyga Ribachyga
Может показаться, что в древности люди были проще и смотрели на вещи яснее. abud.com.ua/izolyatsiya-dlya-trub/tsilindry/
yevhen.mosychenk yevhen.mosychenk
obuv-dosofi.com.ua/choloviche-vzutty/vijskove-vzuttyab Берцы и военная обувь в наличии
DariiaMoroziuk DariiaMoroziuk
IT company ruby.ua/
Software development shares many similarities with art. We think creatively while applying innovative ideas to the development cycle focused on delivering a valuable product capable of improving your bottom line.

The goal is to be as useful to your business as possible and, simultaneously, continue expressing our aspirations in new exciting solutions deployed together with our clients.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.