Look at leftБудь ласка, виберіть номінацію конкурсу (зі списку ліворуч), щоб переглянути перелік номінантів, відзначити найкращих учасників, що заслуговують звання «Фаворит року – 2024».

Тут, у 614 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2024 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Коментарі(255)
DariiaMoroziuk DariiaMoroziuk
IT company ruby.ua/
Software development shares many similarities with art. We think creatively while applying innovative ideas to the development cycle focused on delivering a valuable product capable of improving your bottom line.

The goal is to be as useful to your business as possible and, simultaneously, continue expressing our aspirations in new exciting solutions deployed together with our clients.
id180997-Elena Mavrova Elena Mavrova
Рекомендую магазин косметики cosibella.com.ua/ – офіційний представник The Ordinary, Cosrx і Timeless в Україні.
Відредаговано автором,
ACS ACS до Alina Koson
Еще вот этот cooling.com.ua/p1101295190-patrubki-pechki-renault.html хороший, проконсультировали по патрубкам на высшем уровне
id180684-Егор Бяхов Егор Бяхов
А мы предлагаем пройти курс англ языка на нашей платформе englishpapa.com/ , которая была специально разработана для боль шего количества желающих обучаться и повышать свои навыки не тольок в языке, но ии практиковть их в реальной жизни, при чем не посредством интернета, а на своей текущей работе, либо же в своей профессиональной области
Ira0710 Ira0710
Мы предлагаем широкий ассортимент продукции под печать как на текстиле (футболки. кепки, регланы, хуи) а также сувенирная продукция (ручки, карандаши, кружки, бокали). В работе используются качественные материалы и высокотехнологичное оборудование. В компании работают только профессионалы с многолетним опытом. Сплоченный коллектив и современные технологии, а также забота о каждом клиенте позволяют нам всегда отдавать заказы в сроки.

В «PodarokPrint» очень доступные цены и привлекательные акционные предложения, которые побуждают заказчиков возвращаться к нам снова и снова.

Мы дорожим своим клиентом и его интересами!

Переходите и сами в этом убедитесь podarokprint.com.ua/
id180299-Alina Koson Alina Koson
Автозапчасти можно покупать на сайте zakroot.com/
id179924-omf1g info omf1g info
Приглашаем посетить магазин оригинальных футболок mizantrop.store
Оригинальные футболки с необычными надписями для креативных мужчин и девушек
Відредаговано автором,
Євгeн008 Євгeн008
Ваше авто на mymycars.com/
Roman_Kirillov Roman_Kirillov
Возможность получения дополнительного дохода в свободное время.
Вакансии курьера
Roman_Kirillov Roman_Kirillov
Продлить срок действия договора кредит и получить дополнительные деньги через рефинансирование.
nik_vovk nik_vovk
Случайно заказал не тот размер который мне был нужен.
Новая, в пользовании не была – Коронка сверлильная CEDIMA Easy-Cut 82мм.
Заказывал здесь – almaznaya-koronka.com.ua/almaznye-koronki/
Отдам дешевле чем на сайте.
м3654ммм м3654ммм
vilkovo.net/

отдых в одесской области
choice choice
Ищете натуральные продукты такие как какосметика, здоровое питание и еще много полезностей? Тогда вам обязательно нужно посетить магазин choice.if.ua/shop/
Здесь можно найти все что вас интересует от украинского производителя компании Чойс а так же бренд White Mandarin
Alexandra.Boychuk Alexandra.Boychuk
Также можете почитать статью buduysvoe.com/publications/must-visit-cikavi-kursy-ta-l-0 Инновации для бизнеса, идеи , кратко о трендах в мире, советы от специалистов
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.